Kaip kalbėti šaukinius ir afirmacijas

Kim Michaels

Kalbėti šaukinius ir afirmacijas yra lengva. Jums tereikia juos garsiai skaityti. Žinoma, galite skaityti šaukinį ar afirmaciją tiesiai iš savo kompiuterio, tačiau dauguma žmonių mieliau juos atsispausdina. Prie kiekvieno šaukinio ar afirmacijos yra nuorodą į „pdf“ failą, iš kurio lengva juos atsispausdinti, ir nuoroda į „epub“ formato failą, kuris tinkamas skaityti per elektroninę skaityklę.

Turėtumėte žinoti, kad daugeliui dvasingų žmonių gali prireikti šiek tiek laiko priprasti prie garsaus šaukinių ar afirmacijų kalbėjimo. Taip yra dėl to, kad daugelis mūsų esame pripratę medituoti tyloje. Tačiau, jei jau nuspręsite tai sąžiningai išbandyti, tikėtina, jog greitai prie to priprasite. Geriausią motyvaciją kalbėti šaukinius ir afirmacijas gausite patyrę, kad jos veikia. Dažnai būsite nustebinti, kiek nepalyginamai daugiau šviesos galite iškviesti per ištartą žodį lyginant su tylia meditacija (tuo nenoriu pasakyti, kad tyli meditacija nėra naudinga; tiesiog ištartas žodis yra labai galinga jėga).

Kur kalbėti šaukinius ir afirmacijas?

Galite tai daryti bet kur, tačiau dauguma žmonių renkasi sėdėti privačiame, tyliame kambaryje, kuriame jiems niekas netrukdytų. Kadangi šaukiniai ir afirmacijos yra trumpi, galite labai lanksčiai pasirinkti, kiek laiko jiems skirsite. Juos labai lengva priderinti prie savo kasdieninio tvarkaraščio ir kalbėti juos, kai tik turite laisvą minutę.

Galite sėdėti prie savo kompiuterio ir kalbėti šaukinius bei afirmacijas, tačiau dauguma žmonių mieliau renkasi sėdėti patogioje kėdėje. Sėdėkite tiesiai, tačiau taip, kad būtų patogu. Tai padeda geriau tekėti energijoms.

Kada kalbėti šaukinius ir afirmacijas?

Galite juos kalbėti bet kuriuo metu. Kai kurie žmonės mėgsta juos kalbėti ryte, nes tuomet jų poveikis jaučiasi visą dieną ir tai dažnai gali palengvinti jūsų dieną. Tai ypač tinka šaukiniams, kurie iššaukia dvasinę apsaugą, užtikrindami jums apsaugą visai dienai. Tuomet vakare galite kalbėti šaukinius žemesniųjų energijų transmutavimui ir prašyti išlaisvinti jus nuo visų per dieną surinktų energijų.

Kaip skaityti šaukinius ir afirmacijas?

Štai čia afirmacijų ir šaukinių kalbėjimo metodai išsiskiria.

Afirmaciją paprasčiausiai garsiai perskaitote, ir galite tai daryti lėtai, sutelkę dėmesį į savo širdį ir išmedituodami kiekvieną žodį, arba galite tai daryti greičiau. Afirmacija paprastai yra skaitoma vieną arba tris kartus.

Šaukinys yra sudarytas iš trijų dalių: paties šaukinio, įžangos ir užsklandos. Įžanga iškviečia mokytojo, laiduojančio už šaukinį, Esatį. Po įžangos paprastai išsakote trumpą prašymą, kuriuo nurodote specifinę problemą, kurią norėtumėte, kad šaukinys padėtų išspręsti. Po to kalbate šaukinio pagrindinę dalį, paprastai keletą kartų. Ir galiausiai vieną kartą sukalbate užsklandą, užbaigdami šaukinio kalbėjimo seansą ir užsklęsdami energijas bei save.

Kai kurie šaukiniai turi trumpą įžangą, tačiau galite susikurti ir savo. Štai paprastas pavyzdys:

AŠ ESU KAS ESU, Jėzaus Kristaus vardu, šaukiu [įvardinkite vieną ar daugiau mokytojų] nukreipti šviesą į [įvardinkite specifinę situaciją] pagal tobulą Kristaus viziją.

Kai kurie šaukiniai turi užsklandą, tačiau vėlgi, galite susikurti ir savo, pavyzdžiui:

Kristaus vardu, kviečiu užsklęsti mane ir visą iškviestą šviesą, pagal tobulą Kristaus viziją. Amen.

Šaukinys rimuojasi, tai reiškia, jog galite jį kalbėti ritmiškesne maniera, tuo būdu iškviesdami daugiau šviesos. Taip pat galite kalbėti šaukinį lėtai, išmedituodami kiekvieną žodį, ir tai yra geras būdas pradėti. Tačiau šaukinį taip pat galite kalbėti galingesniu, beveik stakato ritmu. Ir galiausiai, šaukinį galite kalbėti labai greitai; kalbant šiuo būdu, jis tampa panašus į upės srautą, ir įgyja galią tarsi pats iš savęs.

Beveik nėra jokių ribų, kaip greitai galite kalbėti šaukinį, o patyrę praktikuotojai gali šaukinį kalbėti taip greitai, jog nepatyrę žmonės negalės netgi girdėti atskirų žodžių. Tačiau šaukinys bus efektyvus tiktai tuomet, kai įtrauksite savo širdies čakrą, ir todėl svarbiau yra jausti savo širdies degimą, nei kuo greičiau sukalbėti šaukinį.

Paprastai šaukinį pakartojate keletą kartų. Pakylėtieji mokytojai sako, jog egzistuoja tam tikri skaičiai, leidžiantys jiems padidinti šaukinio efektyvumą keletą kartų. Šie skaičiai yra 3 kartai, 9 kartai, 24 kartai ir 33 kartai.

Versta iš www.transcendencetoolbox.com

Visos teisės saugomos © 2012 Kim Michaels