Violetinė Liepsna yra labai efektyvi technika netobuloms energijoms sudeginti ir transformuoti

Klausimas: Iš Summit Lighthouse sužinojome, kad ištarto žodžio mokslas ir Violetinės Liepsnos naudojimas yra greičiausias būdas užsitarnauti savo pakylėjimą šiame gyvenime. Ką apie tai pasakytumėte?

O taip pat, kaip dėl visų kitų dalykų, kuriuos žmonės gali daryti su garsu, pavyzdžiui, gydymo garsais. Man labai įdomus garsais paremtas gydymas, tačiau nenoriu įsivelti į mediumus savo paieškose. Ką pasiūlytumėte? Dėkoju už jūsų pamąstymus.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Tai, ką sužinojai, yra tiesa. Mes, pakylėtieji mokytojai, naudojomės keliomis organizacijomis, perduodami dvasines technikas, kuriose yra naudojama ištarto žodžio galia. Ištartas žodis yra labai efektyvus, nes Dievas, kurdamas visatą, tarė: „Tebūnie šviesa.“

Todėl visa materiali visata buvo sukurta garso galia. Mintis turi galią, tačiau ištartas žodis paleidžia šią galią į materialią visatą. Violetinė Liepsna yra labai efektyvi technika netobuloms energijoms sudeginti ir transformuoti, tarp jų ir karmai.

Tačiau niekada nereikėtų pamiršti, kad kiekvienas gyvybės srautas turi unikalų kelią, vedantį atgal pas Dievą. Todėl, nors dvasinė technika gali būti nepaprastai efektyvi, neturėtumėte samprotauti, kad visi žmonės turėtų naudotis šia technika. Žmonės yra individai, ir kai kuriems žmonėms gali būti reikalingos kitos technikos namo grįžti. Be to, daug kas priklauso nuo to, kur tam tikras gyvybės srautas yra savo asmeniniame kelyje. Kai kuriuose lygmenyse, gyvybės srautas dar gali nebūti pasirengęs naudotis ištartu žodžiu, ir jeigu jis nėra tam pasirengęs, tuomet ši technika šiam žmogui nebus veiksminga.

Tačiau turiu pasakyti, kad labai daug žmonių galėtų gauti didelę naudą, naudodamiesi Violetinės Liepsnos technika.

Gydymas garsais

Žinant, kad garsas yra kūrybinė jėga, kuria Elohimai naudojosi kurdami materialią visatą, akivaizdu, jog garsas yra galingas gydymo įrankis. Būtent dėl to mes perdavėme tiek daug įrankių – šaukinių, afirmacijų ir invokacijų – kuriuose yra naudojama ištarto žodžio galia. Visi garsą generuojantys įrankiai yra tam tikra garsinio gydymo forma.

Kiekvienas gyvybės srautas turi unikalų garsą, kurį galėtume pavadinti vidiniu vardu. Šis vidinis vardas yra „begarsis garsas,“ ir jis negali būti ištartas žmogiška burna ar išgirstas fizinėmis ausimis. Tačiau, kai gyvybės srautas pasiekia tam tikrą Kristaus sąmonės lygį, jis gali, sąmoningai pasistengęs, sužinoti savo vidinį vardą. Šis vidinis vardas yra galingas įrankis gyvybės srautui išgydyti. Dėl vidinio vardo prigimties negaliu jums duoti išorinio mokymo apie tai. Šias žinias kiekvienas žmogus turi įgyti iš vidaus. Tačiau žinojimas, kad vidinis vardas egzistuoja, yra geras išeities taškas.

Žinoma, egzistuoja daug būdų naudoti garsą gydymo tikslais. Esu tikras, jog žinote apie klasikinės muzikos poveikį, kuris buvo aprašytas kai kurių mokslininkų. Pasiuntinys, kuriuo naudojuosi šiai svetainei, nėra gydymo ekspertas. Todėl mes, pakylėtieji mokytojai, nuolatos ieškome pasiuntinių, galinčių atnešti naujas idėjas ir mokymus gydymo srityje. Galbūt jūs busite tie, kurie tapsite atviromis durimis šioms naujoms idėjoms atnešti.

Mediumai

Suprantu tavo susirūpinimą dėl mediumų. Tačiau, jeigu pripažįstate mokymus, kuriuos pakylėtieji mokytojai perdavė per įvairias organizacijas, jūs jau turite kelrodę žvaigždę kitiems mokymams ir žmonėms įvertinti. Kitaip tariant, tiesą mūsų mokymuose galite atpažinti tik dėl to, kad patys esate pasiekę tam tikrą Kristiškumo laipsnį.

Kristiškumas jums suteikia įžvalgumą žinoti, kas yra iš Dievo, o kas nėra iš Dievo. Jums tiesiog reikia pripažinti, kad jau esate pasiekę tam tikrą Kristiškumo laipsnį, ir tuomet jums reikia sąmoningai toliau stengtis stiprinti savo įžvalgumą. Šis įžvalgumas leis jums pajausti, ar žmogaus vibracija yra mediumistinė ar dvasinė.

Turiu jums atvirai pasakyti, kad nėra jokio užtikrinto būdo išvengti mediumų. Norėdami augti bet kurioje gyvenimo srityje, privalote būti pasiryžę mėginti, privalote būti pasiryžę atverti savo protą naujoms idėjoms. Jeigu uždarysite savo protą, negalėsite augti, kaip tą jau pademonstravo daugybė religingų žmonių, tarp jų ir daugybė krikščionių.

Nusprendę atverti savo protą naujoms idėjoms, kartais galite netobulai pasirinkti, tačiau noriu jus paraginti nebijoti rinktis, ir tiesiog laikyti šiuos pasirinkimus dar viena galimybe pasimokyti.

Žinoma, niekada neturėtumėte kam nors atiduoti savo sielos, tame tarpe ir gydūnui. Tačiau, jeigu būsite atsargūs, visada galėsite kažko išmokti, tyrinėdami naujas idėjas ar technikas. Tiesiog turite suprasti, kad viską galima panaudoti savo įžvalgumui vystyti. Jeigu pasimokėte iš patirties, ji nenuėjo veltui. Tai netgi nebuvo klaida; tai tiesiog buvo dar vienas žingsnis jūsų kelyje į aukštesnį supratimą.

Naudokitės atitinkamais įrankiais, eidami savo keliu į asmeninį Kristiškumą. Visada siekite pusiausvyros ir naudokitės sveiku protu, vengdami abiejose pusėse egzistuojančių kraštutinumų. Jeigu išliksite pusiausvyroje ir naudositės savo intuicija kiekvienai naujai idėjai įvertinti, atrasite idėjas, kurios jums bus veiksmingos ir naudingos dabartiniame jūsų asmeninio kelio lygmenyje.

Versta iš www.transcendencetoolbox.com

Visos teisės saugomos © 2012 Kim Michaels