Fundamentalus mokymas apie žmogišką meilę ir Dievišką Meilę

TEMOS: Dieviška meilė ir žmogiška meilė – dieviška meilė yra pati sau pakankama – keturios dieviškosios meilės savybės – trilypė liepsna – trilypės liepsnos balansavimas – pusiausvyra visuose septyniuose spinduliuose – meilė ir šeštasis dešimtmetis – meilė nėra nevaržomas seksas – dieviška meilė yra viskas, ko jums reikia – venkite žmogiškosios meilės klystkelių – Dieviška meilė nėra nuolaidi ar pasyvi – Dieviška meilė meta iššūkį žmonėms ir tuomet juos išlaisvina

Klausimas: Mylimas Jėzau, turime daug mokymų apie skirtingas Dievo savybes, ar tai būtų Tėvas, Motina, Išmintis ar Meilė. Tačiau nuolat iš savo draugų girdžiu, kad Meilė yra aukščiausias ir vienintelis dalykas, kurio mums reikia. Ar egzistuoja dar svarbesnė Dievo savybė – kaip, pavyzdžiui Savitranscendencija – kuriai Meilė yra kaip priedas?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Puikus klausimas, ir tu esi teisingame kelyje, kas liečia savitranscendenciją. Tačiau viskas priklauso nuo to, kaip naudojate žodžius. Matote, iš tam tikro požiūrio taško galėtume sakyti, kad meilė yra centrinė dvasinio kelio savybė, tačiau tiesa tai yra tik tuomet, kai suvokiate skirtumą tarp žmogiškos meilės ir Dieviškos Meilės.

Esminė Dieviškosios Meilės savybė YRA savitranscendencija, troškimas BŪTI DAUGIAU. Būtent ši savybė suteikė Kūrėjui troškimą kurti – kad galėtų išplėsti save, išreikšdamas save formoje ir išreikšdamas save per savimonę turinčius bendrakūrėjus. Taigi, be šios meilės formos nieko nebūtų sukurta, ir todėl galėtume sakyti, kad esminis raktas į Kristiškumą ir Budiškumą yra turėti šią Dieviškąją Meilę, o tai galima pasiekti tiktai tapus viena su meilės tėkme, su pačia Gyvenimo Upe.

Tuo tarpu žmogiška meilė yra savininkiška. Ji yra susitelkusi į meilės objektą ir nori turėti šį objektą. Norėdama tai pasiekti, žmogiška meilė siekia kontroliuoti, o tai gali įvykti, tiktai sustabdant savitranscendenciją ir paliekant Gyvenimo Upę. Žmogiška meilė tikisi, netgi reikalauja būti priimta, ir reikalauja kažką gauti mainais. Ji reiškiasi tik tuomet, kai patenkinamos tam tikros sąlygos, o tai įrodo, jog ji nėra pati sau pakankama. Visi dalykai, kurie nėra patys sau pakankami, nėra Dieviški; jie kyla iš atskirties ir nepriteklių sąmonės.

Dieviškajai Meilei nereikalingas objektas, nes ji išreiškiama visai gyvybei, kaip kad saulė šviečia visiems. Jai nėra būtina savintis vieną kažkurį objektą, nes ji nuolat teka, išreiškia save be jokių sąlygų ir nepaisydama jokių sąlygų. Jai nieko daugiau nereikia, tik išreikšti save, ir ji nieko nereikalauja ir nesitiki mainais, netgi nereikalauja būti priimama. Ji patiria džiaugsmą tekėdama ir būdama tuo, kuo yra.

Esmė ta, kad, jeigu norite būti atviromis durimis Dieviškai meilei – ir nuoširdžiai siekiate transcenduoti visas žmogiškas taip vadinamos meilės išraiškas – tuomet iš tiesų galite pasiekti Kristiškumą ir Budiškumą. Tačiau tam taip pat reikės, kad suvoktumėte, jog Dieviškoji Meilė turi daug išraiškų, daug pasireiškimų. Ir kad galėtumėte turėti Dievišką Meilę, jūs privalote jas visas įvaldyti ir sugebėti jas išreikšti.

Norėčiau išvardinti keturias pagrindines Dieviškosios Meilės savybes. Kaip paaiškina Motina Marija, viskas yra sukurta iš plėtimosi ir traukimosi jėgų sąveikos. Tačiau, norint, kad kūrinija būtų tvari, tarp jų privalo egzistuoti pusiausvyra, ir būtent Kristaus protas yra raktas į šią pusiausvyrą. Esant pusiausvyrai, meilė tekės iš Tėvo per Šventąją Dvasią ir perkels tyrą viziją ant Motinos Šviesos. Ir čia mes turime tradicinę krikščionišką trejybę – Tėvą, Sūnų ir Šventąją Dvasią, ir šalia to Dangiškąją Motiną. Kiekvienas iš jų reprezentuoja Dangiškosios Meilės savybę:

  • Tėvas reprezentuoja Dangiškąją Meilę, išreiškiamą per jėgą arba valią.

  • Sūnus reprezentuoja Dieviškąją Meilę, išreiškiamą per išmintį arba pusiausvyrą.

  • Šventoji Dvasia reprezentuoja Dieviškąją Meilę, išreiškiamą per meilę, tačiau tai yra save transcenduojanti meilė, išlaisvinanti gyvybę nuo pančių.

  • Motina reprezentuoja Dangiškąją Meilę, išreiškiamą per tyrumą arba tyrą viziją.

Šios keturios savybės atitinka mūsų mokymą apie trilypę liepsną. Kaip paaiškina Motina Marija, energija iš jūsų AŠ ESU Esaties pirmiausia nusileidžia į Slaptąjį jūsų širdies Kambarėlį, kuris yra už širdies čakros. Ši energija nusileidžia kaip tyra šviesa, kurią reprezentuoja balta spalva ir kuri atitinka Motinos ir Dievo Tyrumą. Ji tuomet pasidalija į tris dvasinės ugnies liežuvius, į taip vadinamą trilypę liepsną. Pirmasis, mėlynas liežuvis reprezentuoja Tėvą ir Dievo galią. Antrasis, geltonas liežuvis reprezentuoja Sūnų ir Dievo Išmintį. Ir trečiasis, rožinis liežuvis reprezentuoja Šventąją Dvasią ir Dievo Meilę.

Svarbu tai, kad jūsų trilypės liepsnos dydis lemia jūsų kūrybines galias – jis lemia, kiek šviesos gali atitekėti iš jūsų AŠ ESU Esaties į jūsų keturis žemesniuosius kūnus. Jeigu vienas iš keturių šios širdies liepsnos aspektų praranda pusiausvyrą, būsite linkę netinkamai naudotis savo kūrybinėmis galiomis, o tai sumažins jūsų trilypės liepsnos dydį, ir sumažins kanalo skersmenį, per kurį turi tekėti šviesa. Todėl gausite mažiau kūrybinės šviesos, kas pažemins jūsų sąmonę ir nukreips jūsų dėmesį nuo aukštesniosios jūsų esybės.

Vienintelis būdas pakeisti šią tendenciją ir pasiekti tikrą dvasinį augimą yra subalansuoti savo trilypę liepsną, kad visi keturi jos aspektai būtų tobuloje harmonijoje, tai reiškia, jog jie išreikštų Dievišką Meilę, užuot išreiškę nesubalansuotą žmogišką galią, žmogišką išmintį, žmogišką meilę ar žmogišką tyrumo supratimą. Tai galima padaryti, tiktai pasiektus Kristaus įžvalgumą, kuris yra raktas žinoti, kokios yra subalansuotos ir nesubalansuotos šių keturių savybių išraiškos. Štai kodėl taip dažnai pabrėžiu pusiausvyros svarbą šioje svetainėje.

Kai subalansuojate savo trilypę liepsną, galite pradėti siekti pusiausvyros kiekviename iš septynių dvasinių spindulių, iš kurių yra sukurta materiali visata. Kiekvienas spindulys atitinka vieną iš pagrindinių čakrų, ir šie spinduliai yra tokie:

  • Pirmas spindulys, Dievo galia ir valia.

  • Antrasis spindulys, Dievo išmintis ir pusiausvyra.

  • Trečias spindulys, Dievo Meilė ir nesavanaudiškas davimas.

  • Ketvirtas spindulys, Dievo Tyrumas ir vienovė su aukštesniu tikslu ir įstatymu.

  • Penktas spindulys, Dievo tiesa ir gydymas, gyvybės sugrąžinimas į tyrą viziją.

  • Šeštas spindulys, Dievo Tarnystė ir nesavanaudiškas kūrybiškumas.

  • Septintas spindulys, Dievo Laisvė ir nepriklausomybė.

Norėdami įvaldyti visus šiuos spindulius, turite tapti viena su Gyvenimo Upe, idant Dieviškoji Meilė galėtų reikštis per kiekvieną iš jūsų čakrų. Tuo būdu būsite pasiekę visų septynių spindulių įvaldymą, o tai yra vienas iš pagrindinių Kristiškumo etapų.

Esi visiškai teisus savo pastebėjime, kad daugelis šiandieninių dvasios ieškotojų nesuvokia Dieviškosios Meilės prigimties ir savybių. Todėl jie buvo suklaidinti manyti, kad meilė yra viskas, ko jiems reikia, nematydami, kad Dieviškoji Meilė, visuose savo septyniuose pagrindiniuose pasireiškimuose, yra tai, ko jiems reikia. Vietoj to jie siekia išreikšti žmogišką meilę, kuri dažnai apsimetinėja dvasinga meile.

Šiuo atžvilgiu, turiu pasakyti, kad XX-ojo amžiaus šeštąjį dešimtmetį daugelis dvasingų žmonių laiko labai svarbiu dešimtmečiu, žymėjusiu lūžio tašką dvasinėje žmonijos evoliucijoje. Šiame požiūryje yra šiek tiek tiesos, tačiau ne tiek daug, kaip mano daugelis žmonių. Realybė tokia, kad šeštajame dešimtmetyje į keturis žemesniuosius Žemės energetinio lauko kūnus ir į kolektyvinę žmonijos sąmonę buvo perduotos tam tikros dvasinės energijos ir mokymai. Šių energijų ir mokymų tikslas buvo padėti žmonėms įveikti blokus, trukdančius laisvai tekėti Dieviškai Meilei ir potencialas iš tiesų buvo didžiulis.

Deja, kaip dažnai nutinka Žemėje, aukščiausias potencialas nebuvo pasiektas. Priežastis buvo ta, kad visi netikri mokytojai šioje planetoje siekė neutralizuoti mūsų perdavimą, ir dėl žmogiškojo ego polinkių, jiems tai neblogai pavyko. Daugelį jautrių žmonių šios naujosios energijos iš tiesų pažadino, tačiau juos tuomet suklaidino netikri mokytojai ir jų pačių ego, skatindami išreikšti meilę per žmogiškos meilės formas, užuot transcendavus senąją sąmonės būseną ir išreiškus Dievišką Meilę.

Pavyzdžiui, vienas iš blokų nevaržomai Dieviškosios Meilės tėkmei buvo žmonių nenoras išreikšti jausmus vienas kitam. Vienas iš to pasireiškimų buvo ganėtinai varžantis požiūris, kurį daugelis žmonių turėjo į fizinę meilės išraišką, nuo apkabinimų iki seksualinės meilės. Netikri mokytojai sugebėjo įstumti daugelį nubudusių žmonių į beprasmišką maištą prieš visuomenėje egzistuojančias sekso normas, todėl žmonės pradėjo manyti, kad aukštesnė meilės išraiška reiškia nevaržomą seksą. Tokiu būdu žmogiškasis ego – kuriam niekada nebus gana jokių žmogiškų malonumų – tapo sąjungininku, padėjusiu daugelį žmonių nuvesti nevaržomos meilės judėjimo klystkeliais, užuot sukūrus meilę išlaisvinantį judėjimą, kuris būtų transcendavęs žmogišką seksualumą.

Vienas šito pavyzdys yra įžymioji Bitlų daina su priedainiu: „Viskas, ko jums reikia yra meilė, meilė yra viskas, ko jums reikia.“ Ši daina iš tiesų buvo sukurta – ne sąmoningai paties dainos autoriaus, bet netikrų mokytojų, perdavusių tai iš žemesniosios karalijos – su tikslu įtvirtinti psichinį kablį į žmonių sąmonę. Kartu su daugeliu kitų dainų iš Bitlų ir kitų grupių, tai paskatino daugelį nuoširdžių ieškotojų pasukti maišto prieš visuomenę keliu ir iš viso iš jos pasitraukti – per narkotikus, nevaržomą seksą, roko muziką ir alternatyvų gyvenimo būdą – užuot dirbus visuomenės viduje ir padėjus visuomenei save transcenduoti.

Todėl šeštojo dešimtmečio potencialas nebuvo išpildytas ir dalis šio potencialo liko neišpildyta iki pat šių dienų. Tačiau vėlesniais metais tai šiek tiek pataisė atėjusi brandesnių dvasios ieškotojų grupė, kurie turėjo didesnį Kristaus įžvalgumą.

Deja, daugelis dvasingų žmonių šiandien vis dar tiki, kad viskas, ko reikia dvasiniam augimui, yra išreikšti meilę, tačiau jie šią meilę apibrėžia žmogišku būdu. Ši meilė dažnai vaizduojama kaip nuolaidi, švelni ir maloni meilė, kuri niekada niekam nemeta iššūkio ir todėl negali nė vieno išlaisvinti iš ego pančių. Kaip jau dabar paaiškinau, jeigu norite pasiekti tikrą dvasinį augimą, privalote įvaldyti – ir būti atviromis durimis jų išraiškai – keturias bazines savybes, o po to septynias Dieviškosios Meilės savybes – visuose jos pasireiškimuose – ir tai iš tiesų yra viskas, ko jums reikia.

Su žmogiška meile niekur nenueisite, nepaisant fakto, kad daugelis žmonių sugebėjo patikėti iliuzijomis, jog žmogiška meilė nuves juos į dangų ar į aukštesnę sąmonės būseną. Vėlgi, tai yra sąmoningos pastangos sulėtinti persilaužimą, kuris turi potencialą įvykti šiame amžiuje. Jei norite išvengti žmogiškos meilės klystkelių, turite suprasti, kaip jūsų ego siekia jus suklaidinti. Pirmiausia jums reikia suprasti pilką ego mąstymą, o tuomet turėtumėte išstudijuoti visus mano mokymus apie ego. Jeigu nepakilsite virš į save sukoncentruotos – nors ir gerai paslėptos – ego meilės, neturėsite jokių šansų įžengti į Dieviškosios Meilės tėkmę.

Kaip mėginu paaiškinti šioje svetainėje, Kristaus sąmonė nėra pasyvi jėga, kuri paliktų žmones ribotoje būsenoje. Tai yra aktyvi jėga, kuri eina į pasaulį, pasitikdama žmones ten, kur jie yra ir – jeigu būtina – mesdama iššūkį jų iliuzijoms, kad suteiktų jiems laisvą pasirinkimą sekti Gyvuoju Kristumi ar toliau sekti antikristu. Tai yra pasirinkimas, kurio jie neturi, kol nėra sutikę Gyvojo Kristaus arba Kristaus Tiesos. Todėl Dieviškoji Meilė nepriima jokių sąlygų, stabdančių jos tekėjimą, ir ji siekia padėti žmonėms įveikti savo sąlygas. Tačiau besąlyginė meilė taip pat neturi jokių prisirišimų prie žmonių reakcijų, todėl ji meta iššūkį žmonėms ir tuomet suteikia jiems laisvę priimti savo pačių sprendimus, užuot išreiškusi žmogišką norą viską kontroliuoti.

Geriausias būdas įveikti blokus Dieviškajai Meilei yra naudotis Motinos Marijos rožiniais. Visi šie rožiniai pašalina blokus meilei tekėti, tačiau ypač rekomenduočiau Širdies Išvalymo Rožinį ir Meilės Sau Rožinį. Norėdami įvaldyti meilę septyniuose spinduliuose, turite kontempliuoti kiekvieno spindulio savybes ir dirbti su kiekvieno spindulio mokytoju. Geriausias būdas tai daryti yra naudotis septynių spindulių šaukiniais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2006 Kim Michaels