Kaip dvasios ieškotojui geriausiai interpretuoti sapnus?

TEMOS: Skirtingi sapnų lygiai – kai kurie sapnai yra grynai cheminių procesų padarinys – naudokitės savo intuicija – kai kurie sapnai yra projekcijos – sapnai iš sielos lygmens – ateities nuojauta – nepasikliaukite sapnais, kliaukitės savuoju Kristaus AŠ – kelionės į dvasinius ašramus

Klausimas: Daugelis žmonių rimtai žiūri į savo sapnus. Sapnus jie laiko apreiškimų apie ateitį šaltiniu. Tačiau interpretuoti sapnus nėra lengva. Ar galėtum įnešti aiškumo į šį klausimą? Ar įmanoma gauti kažką naudingo iš sapnų?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Iš tiesų yra įmanoma gauti vertingų įžvalgų iš sapnų, tačiau, kaip ir sakai, sapnus gali būti nelengva interpretuoti.

Norėdami teisingai interpretuoti sapnus, pirmiausia turite suprasti, kad egzistuoja skirtingi sapnų tipai, arba galėtume sakyti, skirtingi sapnų lygmenys. Žmogaus smegenys yra labai sudėtingas organas, ir jį labai stipriai gali veikti cheminiai kūno procesai. Todėl daugelis sapnų yra ne kas kita kaip cheminės reakcijos smegenyse, kurios sukuria tam tikrus vaizdus arba mintis miego metu. Kitaip tariant, daugelis sapnų tėra paprasčiausios cheminės reakcijos, ir todėl neturėtumėte jiems priskirti kažkokios ypatingos reikšmės.

Psichoanalizės mokslas yra paremtas teisingu pastebėjimu, kad sapnai gali leisti jums pažvelgti į tai, kas vyksta žmogaus pasąmonėje. Tačiau, kadangi daugelis sapnų tėra paprasčiausi cheminiai miražai, negalite nekritiškai mėginti analizuoti kiekvieną žmogaus susapnuotą sapną. Matau, kaip daugelis žmonių studijuoja savo sapnus, mėgindami visur įžvelgti kažkokią prasmę. Tai gali būti didžiulis laiko švaistymas, ir taip pat gali potencialiai paskatinti jus priimti klaidingus sprendimus savo gyvenime.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad negalite teisingai interpretuoti sapnų žmogišku intelektu. Žmogiškas intelektas yra reliatyvi savybė, ir jis tiesiog nekalba ta pačia kalba kaip gilesni gyvybės srauto sluoksniai. Labai daug žmonių, tame tarpe ir daugelis psichologų, mėgina interpretuoti sapnus naudodamiesi intelektu. Ir tai atveda prie didelės sumaišties ir netgi neteisingų išvadų. Galiu jums pasakyti, kad daugelis žmonių buvo suklaidinti intelektualinių sapnų interpretacijų, ar šias interpretacijas būtų atlikę jie patys ar profesionalus psichologas.

Todėl pirmas žingsnis į sapnų interpretavimą yra pripažinti, kad kai kuriuos sapnus sukuria cheminės reakcijos smegenyse. Sekantis žingsnis yra išsiugdyti tam tikrą įžvalgumą, kuris leistų jums suprasti, kurie sapnai iš tiesų yra svarbūs. Vienintelis būdas išsiugdyti šį įžvalgumą yra stiprinti savo intuicijos savybes, tai reiškia, stiprinti ryšį su savuoju Kristaus AŠ. Ėmę stiprinti savo intuiciją, pradėsite pabusti su sapno prisiminimu ir jausmu, kad šis sapnas yra svarbus.

Kai iš tiesų pajausite, kad sapnas yra svarbus, turėtumėte vengti interpretuoti šį sapną intelektu. Vietoj to, jums reikėtų pasistengti užmegzti ryšį su savuoju Kristaus AŠ ir gauti intuityvias įžvalgas apie sapno svarbumą. Geras įrankis šiam ryšiui užmegzti yra vidinio susiderinimo technika, kurią daviau šioje svetainėje. Taip pat labai norėčiau žmones paraginti naudotis dvasinės apsaugos technika, kadangi kai kurie sapnai gali būti projekcijos, ateinančios iš už jūsų proto ribų.

Taip pat gali būti naudinga suprasti, kad egzistuoja du pagrindiniai svarbių sapnų tipai. Pirmasis tipas yra sapnai, kurie ateina kaip žinia iš gilesnių jūsų gyvybės srauto lygmenų. Gyvybės srautas mėgina bendrauti su jūsų sąmoningu protu ir mėgina jums pasakyti, kad jūsų pasąmonėje yra kažkas, ką reikia išspręsti. Išspręsti tai bus galima tik tuomet, kai sąmoningai suvoksite problemą ir priimsite sąmoningą sprendimą spręsti šią problemą. Mes apie tai davėme mokymus šioje svetainėje, o ypač savo knygose. Tačiau daugelis knygų apie psichologiją ir savęs tobulinimą gali jums padėti gauti gilesnes įžvalgas apie žmogaus psichiką. Šis supratimas jums padės pamatyti, kaip pasinaudoti tokiais sapnais, ir jis taip pat leis jūsų Kristaus AŠ jums duoti dažnesnius ir aiškesnius sapnus apie psichologinius blokus, kurie trukdo jūsų dvasiniam progresui.

Kitas sapnų tipas yra tai, ką galėtume pavadinti ateities nuojauta. Tai gali būti perspėjimo pojūtis ar netgi sapnas apie specifinę situaciją, kuri dar neįvyko materialiame pasaulyje. Ir vėlgi, svarbu neinterpretuoti tokių sapnų su išoriniu protu. Jeigu gaunate ateities nuojautą perspėjimo pavidalu, svarbu nepasiduoti baimei, kuri aptemdytų jūsų viziją ir gebėjimą blaiviai mąstyti. Vietoj to naudokitės vidinio susiderinimo technika, ir gaukite tolimesnius nurodymus iš savojo Kristaus AŠ.

Nors sapnai gali būti reikšmingi ir svarbūs, turiu jums pasakyti, kad svarbūs sapnai tiesiog yra bendravimo priemonė, per kurią jūsų Kristaus AŠ mėgina perduoti žinią jūsų sąmoningam protui. Jeigu pasistengsite užmegzti ryšį su savuoju Kristaus AŠ, imsite gauti daugiau tokių žinučių, ir kai kurias iš jų gausite būdami pilnai pabudę ir visiškai sąmoningi.

Todėl norėčiau labai paraginti žmones stiprinti šį ryšį, užuot pasikliovus sapnais, kurie gali būti šiek tiek nepatikima bendravimo priemonė. Net ir reikšmingą sapną gali paveikti smegenyse vykstantys cheminiai procesai, ir yra visiškai įmanoma, kad smegenys gali iškreipti jūsų Kristaus AŠ perduodamą žinią, šiai dar nepasiekus sąmoningo proto. Todėl geriau yra siekti užmegzti sąmoningą ryšį su savuoju Kristaus AŠ, nes toks ryšys yra mažiau priklausomas nuo smegenyse vykstančių cheminių procesų nei sapnai.

Taip pat svarbu pripažinti, kad gyvybės srautas gali iškeliauti iš kūno miego metu. Gyvybės srautui yra įmanoma nukeliauti į dvasines karalijas ir lankytis pakylėtųjų mokytojų sukurtose mokyklose. Mes turime daug dvasinių ašramų, į kuriuos gyvybės srautai ateina studijuoti naktį. Yra visiškai įmanoma, kad galite pabusti ir prisiminti, jog lankėtės tokiame ašrame. Daugiau mokymų apie tai duodu kitur šioje svetainėje, tame tarpe ir techniką, kuri jums gali padėti nukeliauti į šiuos ašramus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com