Ar puolusios būtybės suvokia, kad yra puolusios būtybės?

Klausimas: Ar puolusios būtybės, kurios dabar yra įsikūnijime, suvokia, kad yra puolusios būtybės? Ko jos siekia? O gal jos to nesuvokia?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti savo Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, tai yra individualu kiekvienai puolusiai būtybei. Yra labai mažai puolusių būtybių, kurios iš tiesų suvokia, kokiems tikslams jas naudoja identiteto arba mentalinėje karalijoje esančios puolusios būtybės. Yra daug puolusių būtybių įsikūnijime, kurios, pačios to nesuvokdamos, yra jomis manipuliuojančių puolusių būtybių įrankiai. Ir yra tokių, kurios suvokia, kad jomis kaip įrankiais naudojasi emocinėje karalijoje egzistuojančios būtybės ir jaučia tam tikrą įgalinimą iš šių emocinių būtybių. Pavyzdžiui, galite matyti kai kuriuos roko muzikantus, kurie jaučia, kad juos apsėda kažkokia kita būtybė koncerto metu, ir todėl šios būtybės juos įgalina daryti dalykus arba dainuoti tokiu būdu, kaip jie paprastai nesugebėtų to daryti. Ir tai, žinoma, suteikia joms energiją.

Tačiau bendrai paėmus, labai mažai įsikūnijime esančių žmonių – įsikūnijime esančių puolusių būtybių, žino apie šiuos mokymus, kuriuos mes jums perdavėme apie puolusias būtybes. Yra puolusių būtybių, kurios tiesiog, kaip sakėme, turi intenciją viską griauti. Tačiau didžioji įsikūnijime esančių puolusių būtybių dalis tiki, kad jos daro kažką gera dėl žmonijos.

Galite matyti, jeigu pažvelgtumėte į valdžios lyderius istorijoje, kad jie sugebėjo save įtikinti, jog visuomenei buvo būtina, kad jie valdytų visuomenę ir kad jie būtų privilegijuotu elitu, nes patys valstiečiai nesugebėtų valdyti šalies ir taip toliau. Dauguma jų iš tiesų nesuvokia, kad yra puolusių būtybių, ypač esančių mentalinėje ir identiteto karalijose, įrankiai. Daug puolusių būtybių matote mokslo sferoje, universitetuose, tyrimo institutuose, ir jos tiesiog yra užvaldytos mentalinėje karalijoje esančių puolusių būtybių. Ir tą patį matote su filosofais ir rašytojais, kuriais yra naudojamasi tam tikroms idėjoms skleisti. Karlas Marksas, tiesiogine to žodžio prasme, buvo apsėstas mentalinėje karalijoje egzistavusios būtybės, kuri juo naudojosi komunizmo mokymams perduoti. Ir jis pats to nesuvokė.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels