Jėzaus nuomonė apie moterų rolę

TEMOS: Jėzus niekada nesakė, kad moterys turėtų paklusti vyrams – Jėzus atėjo mesti iššūkį vyrų dominuojamai kultūrai – sekite savo širdimi, o ne religiniais vadais

Klausimas: Neseniai į teismą buvo paskirtas teisėjas, kuris pasakė, kad moterys turėtų paklusti vyrams. Mane tai įsiutino. Aš tai nusiunčiau savo draugei, ir ji man atsakė, jog taip, tai tiesa, nes taip sakė Jėzus. Ji pasakė man, jog tai mano problema, kad netikiu Biblija. Kokia būtų Mokytojo Jėzaus nuomonė apie moterų rolę?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Galėtum paprašyti savo draugės, kad ji tau parodytų tikslią citatą Biblijoje, kurioje aš tariamai sakiau, kad moterys turėtų paklusti vyrams. Galite rasti tokių teiginių Senajame Testamente, kuris buvo labai stipriai paveiktas vyrų dominuojamos kultūros, kuri neatėjo iš Dievo, kaip sakiau kitur. Galite atrasti tokių teiginių apaštalų laiškuose, tačiau aš jums visiems metu iššūkį atrasti tiesioginę citatą, kurioje aš tariamai tai būčiau pasakęs.

Tavo draugei bus sunku atrasti tokią citatą, nes ji paprasčiausiai neegzistuoja. Niekada nesakiau, kad moterys turėtų paklusti vyrams, kadangi vyrai ir moterys buvo sukurti lygūs. Išsamiau apie tai kalbu kitame mokyme.

Žinoma, Paulius išsakė tam tikrus teiginius, kuriais pasinaudojo religijos vadai vyrai, kad pateisintų moterų priespaudą, tačiau šie teiginiai neatėjo iš manęs. Jie buvo vyrų dominuojamos kultūros išraiška, kurioje gyveno Paulius.

Egzistuoja fundamentalus skirtumas tarp tikėjimo tuo, ką sako Biblija, ir tikėjimo, kad Biblija sako kažką, ko ji iš tiesų nesako. Problema yra ta, kad daugybė dalykų buvo pridėta į krikščioniškas doktrinas ir kultūrą, kurie niekada nebuvo mano tikrojo mokymo dalis. Štai kodėl daugelis krikščioniškų bažnyčių iki pat šių dienų propaguoja vyrų dominuojamą kultūrą, kuri buvo atgyvenusi jau prieš 2000 metų ir kuriai aš atėjau mesti iššūkį.

Kai kurie krikščioniai susikūrė tikėjimą, kad aš sakiau – arba būčiau sakęs – tai, ką jie nori laikyti tiesa, ir šie žmonės tiesiog nenori pažvelgti į faktus ir suvokti, jog susikūrė stabą iš manęs, neturintį jokio pamato realybėje. Tiesiog sekite mano vidiniais mokymais, kuriuos randate šioje svetainėje ir savo širdyje, ir palikite mirusiems laidoti savo numirėlius.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com