„Ženklai iš Dievo“ reiškia, kad jūsų Kristaus AŠ mėgina jus pasiekti

TEMOS: Neinterpretuokite ženklo – ieškokite paslėptos žinios – kai naudojatės ateities būrimo formomis sprendimams daryti – daugelis nesugeba girdėti savojo Kristaus AŠ – išorinis ženklas reiškia, kad Kristaus AŠ mėgina atkreipti jūsų dėmesį – neinterpretuokite ženklo išoriniu protu; naudokitės intuicija, kad išeitumėte už išorinio proto ribų – kodėl ateities būrimai jus riboja

Klausimas: Jėzau, ar egzistuoja toks dalykas, kaip ženklai iš Dievo? Jeigu pastebime taip vadinamus galios gyvūnus savo gyvenime, pastebime tam tikrus pasikartojančius skaičius arba, mano atveju, plunksnas, ar tai yra patvirtinimas, kad esame teisingame kelyje? Pajaučiu ramybę, kai plunksna pasirodo neįprastoje vietoje.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Taip, iš tiesų egzistuoja ženklai iš Dievo, ir jie gali įgyti daugelį skirtingų pavidalų. Tačiau svarbu suprasti, kad ženklas pats savaime nėra žinia. Todėl žinios nesuvoksite tol, kol mėginsite interpretuoti patį ženklą, ir tai daugybę amžių kėlė sumaištį daugeliui žmonių.

Galite matyti, kaip kai kurie žmonės tiesiog fanatiškai ieško išorinio ženklo ir atsisako priimti svarbius sprendimus šio ženklo negavę. Galite matyti, kad kai kurios kultūros su tuo nuėjo į visiškus kraštutinumus, pavyzdžiui, siekdamos sužinoti dangiškąją dievų valią, tyrinėdamos paaukotų gyvūnų žarnas. Net ir daugelis šiuolaikinių dvasios ieškotojų gali nueiti pernelyg toli, siekdami interpretuoti astrologiją, taro kortas ar išorinius ženklus analitiniu protu.

Tuo noriu pasakyti, kad yra svarbu suprasti, jog ženklų iš Dievo koncepcijoje egzistuoja prigimtinis prieštaravimas, ir jeigu to nesuprantate, lengvai galite nuklysti į klaidingas ženklo interpretacijas arba netgi galite susikurti ženklus savo pačių išoriniu protu. Paaiškinau šią žmogiško proto tendenciją ieškoti pasikartojančių dėsningumų kitur.

Kaip paaiškinu šioje svetainėje, jūs turite Kristaus AŠ, kuris yra jūsų dvasinis mokytojas. Dauguma žmonių nesugeba tiesiogiai girdėti savojo Kristaus AŠ – nors šį gebėjimą galima išsiugdyti – todėl savąjį Kristaus AŠ jie girdi intuityvių įžvalgų pavidalu. Deja, daugumos žmonių vakarų pasaulyje niekas nemokė apie Kristaus AŠ egzistavimą ir intuicijos vertę. To pasekoje Kristaus AŠ yra sunku bendrauti su sąmoningu žmogaus protu.

Daugelis žmonių visą savo gyvenimą nugyvena praktiškai negavę nė vienos žinutės iš savojo Kristaus AŠ, dėl to prarasdami svarbias galimybes augti. Tačiau, kai gyvybės srautas ima nubusti dvasinei gyvenimo pusei, jo jautrumas išauga. Jeigu gyvybės srautas dar nėra išvystęs savo intuicijos iki tokio taško, kad turėtų aiškų ryšį su savuoju Kristaus AŠ, Kristaus AŠ iš tiesų gali mėginti bendrauti su žmogaus sąmoningu protu išorinių ženklų pagalba. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad Kristaus AŠ visuomet yra pasirengęs suteikti jums aiškią intuityvią įžvalgą, kuriai nereikalingas išorinis ženklas.

Esmė ta, kad, jeigu žmogus turi aiškų intuityvų ryšį, išorinis ženklas nėra reikalingas. Žmogaus sąmoningas protas gali gauti nurodymus iš Kristaus AŠ be išorinių ženklų. Todėl, jeigu gaunate išorinį ženklą, tikėtina, jog taip nutiko dėl to, kad dar neišsiugdėte savo intuicijos iki tokio taško, kuomet galėtumėte girdėti savąjį Kristaus AŠ tiesiogiai. Todėl jūsų Kristaus AŠ naudojasi išoriniu ženklu, kad atkreiptų jūsų dėmesį.

Ar suvokiate svarbų skirtumą? Jūsų Kristaus AŠ iš tiesų nesistengia pasiųsti jums žinią per išorinį ženklą. Jis mėgina atkreipti jūsų dėmesį ir mėgina padėti jums suprasti, kad turite naudotis savo intuicija ir susiderinti su savuoju Kristaus AŠ. Jūsų Kristaus AŠ nesinaudoja ženklu, kad sakytų: „Daryk šitai!“ Jis naudojasi ženklu, kad sakytų: „Pabusk ir klausykis manęs savo širdyje, nes būtent joje aš tau pasakysiu tai, ką tau reikia žinoti!“ Daugeliu atveju jums reikalingi nurodymai yra pernelyg sudėtingi, kad juos būtų įmanoma perteikti išoriniu ženklu.

Ir šis skirtumas yra esminis, nes dabar matote, kad yra visiškai nevaisinga mėginti interpretuoti ženklą išoriniu, analitiniu protu arba savo emocijomis. Niekada nesugebėsite išoriniu protu iššifruoti už ženklo paslėptos žinios. Ir čia slypi centrinė problema. Ženklas reikalingas dėl to, kad žmogus yra pernelyg giliai įstrigęs analitiniame prote arba yra slegiamas negatyvių emocijų. Todėl Kristaus AŠ negali pasiekti žmogaus proto tiesiogiai. Ir kaip paskutinę priemonę Kristaus AŠ siekia žmogui duoti išorinį ženklą, kurį galėtų pastebėti sąmoningas protas. Tačiau žmogaus pernelyg aktyvus analitinis protas ir nesubalansuotos emocijos labai lengvai gali paimti viršų ir siekti interpretuoti už ženklo slypinčią žinią. Tai atvedė daugelį žmonių prie neteisingų ženklo interpretacijų, ir ženklo naudojimo, pateisinant tai, ką nori girdėti jų intelektas ar emocijos.

Tad, jeigu esate jautrūs ženklams, saugokitės šios tendencijos ir siekite pakilti virš išorinio proto. O ilgalaikėje perspektyvoje naudokitės įrankiais, kuriuos duodu dvasinių įrankių skyrelyje, ir ugdykitės savo susiderinimą su savuoju Kristaus AŠ.

Atkreipkite dėmesį, kad šis mokymas galioja visoms ateities spėjimo formoms. Jūsų Kristaus AŠ visada yra pasirengęs pasakyti jums tai, ką jums reikia žinoti, kol esate pasiruošę su juo susiderinti. Todėl iš tiesų nėra būtina naudotis kokiomis nors ateities būrimo formomis, kad atskleistumėte Dievo valią, ar kad ir kas tai bebūtų, ką žmonės siekia sužinoti.

Pereinamajame etape gali būti tinkama naudotis tam tikromis ateities spėjimo formomis intuityvioms įžvalgoms sužadinti. Tačiau visuomet turėtumėte prisiminti, kad neegzistuoja tokia ateities spėjimo forma, kuri jums galėtų suteikti teisingus rezultatus per išorinį protą. Užuot siekę vystyti savo gebėjimą atspėti ateitį iš kavos tirščių, daug geresnius rezultatus pasieksite nukreipę tas pačias pastangas aiškaus ryšio su savuoju Kristaus AŠ užmezgimui. Tegul žodis išmintingiems būna pakankamas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels