Ar raumenų testas yra patikimas įrankis?

TEMOS: Matavimo problema – priklauso nuo individualaus atvejo – įžvalgumo ugdymas – raumenų testo ribotumai – nesinaudokite įrankiu, mėgindami išvengti būtinybės priimti sprendimus – jokių filosofinių klausimų – joks įrankis neturėtų pakeisti jūsų Kristaus AŠ

Klausimas: Kiek apskritai tikslus yra raumenų testas? Ar jis kada nors bus pakankamai tikslus, kad būtų galima juo pasikliauti? Ar turėčiau juo naudotis?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kai atliekate raumenų testą, iš esmės darote matavimą, panašiai kaip mokslininkas, atliekantis subatominės dalelės matavimus. Kaip žinote iš kvantinės fizikos, bet kuris mokslininkų atliekamas matavimas yra trijų veiksnių kombinacija, ir vienas iš šių veiksnių yra mokslininko sąmonė.

Kai atliekate raumenų testą, žmogaus, kuris yra testuojamas, ir žmogaus, atliekančio testavimą, sąmonės sąveikauja. Štai kodėl nėra tokio dalyko kaip visiškai tikslus raumenų testas. Tačiau tai taip pat galioja ir bet kokiems kitiems testams, įskaitant ir tai, ką mokslininkai laiko objektyviais eksperimentais.

Būtų galima nueiti į vieną iš kraštutinumų ir sakyti, jog tai reiškia, kad raumenų testai yra visiškai beverčiai. Vis dėlto turiu jus perspėti, kad nepultumėte ir į kitą kraštutinumą, manydami, kad raumenų testas visada yra tikslus. Tiesa egzistuoja kažkur per vidurį.

Knygoje Kelionė mistiniu Jėzaus keliu duodu išsamius mokymus apie tai, kodėl dvasinės arba intuityvios vizijos gali būti labai skirtingos, todėl išsamiau čia apie tai nekalbėsiu. Esmė ta, kad raumenų testas, ar bet kuri kita į jį panaši procedūra, bus veikiama abiejų tame teste dalyvaujančių žmonių sąmonės. Klausimas tuomet yra tik toks: kaip stipriai ši įtaka pasireikš, ir ar ši įtaka bus tokia stipri, kad raumenų testas neteks savo patikimumo.

Atsakyti į tai galima tik atskirai kiekvienam individualiam atvejui. Tai labai priklauso nuo abiejų dalyvaujančių žmonių ketinimų tyrumo. Jeigu žmogus, siekiantis atsakymų per raumenų testą, bus prisirišęs prie tam tikro pobūdžio atsakymų, tuomet tai paveiks testo rezultatus. Jeigu žmogus, atliekantis raumenų testą, bus prisirišęs prie tam tikro pobūdžio atsakymų, tai taip pat paveiks rezultatus.

Yra daug pavyzdžių, kai žmonės, atlikę raumenų testą, gavo visiškai nepatikimus rezultatus, kurie tiesiog buvo žmonių pasąmonės ir jų troškimų atspindys. Tačiau taip pat yra daug pavyzdžių, kuomet žmonės naudojosi šia technika ir gavo patikimus atsakymus. Nujaučiu, kad jums kils klausimas: „Tai iš kur mums žinoti, kas patikima, o kas ne?“ Atsakymas į tai yra vystyti ryšį su savuoju Kristaus AŠ ir tuo būdu siekti vidinio įžvalgumo. Žinau, kad tai nėra labai aiškus atsakymas, tačiau kitokio tiesiog nėra.

Kai žmogus ima pripažinti dvasinę gyvenimo pusę, jis suvokia, kad gyvenimo suvokimas slypi giliau, nei galima įgyti per išorines, intelektualias žinias. Tačiau žmogus dar nebūna išvystęs pakankamai stipraus ryšio su savuoju Kristaus AŠ, kad visada gautų tikslius ir pilnus atsakymus iš vidaus. Šiame pereinamajame etape siela natūraliai ieško pagalbos ir nurodymų iš išorinių šaltinių.

Esmė ta, kad gyvybės srauto išorinis protas arba žemesnysis protas sukuria interferenciją arba blokus įžvalgoms, kurias gyvybės srautas gauna iš Kristaus AŠ. Todėl gyvybės srautui reikalingas koks nors išorinis šaltinis, egzistuojantis už žemesniojo proto ribų, kuris galėtų jam duoti atsakymus, nepaveiktus šio žemesniojo proto. Galėtume sakyti, kad gyvybės srautui reikalingas būdas apeiti subjektyvų žemesnįjį protą ir gauti objektyvesnius nurodymus.

Jeigu atrastumėte praktikuotoją, kuris būtų pasiekęs aukštesnį Kristiškumo lygį už jus ir kuris būtų visiškai neprisirišęs prie atsakymų, tuomet raumenų testu galima naudotis kaip patikima priemone žemesniajam protui apeiti. Tačiau visada egzistuoja rizika, kad, jeigu būsite pernelyg stipriai prisirišę prie konkretaus atsakymo, arba jeigu būsite stipriai nusistatę prieš kažkokį atsakymą, tuomet tai paveiks raumenų testą.

Todėl mano patarimas būtų pripažinti raumenų testą galimu, bet ne neklystančiu įrankiu. Turėtumėte pasistengti sukurti tinkamas sąlygas raumenų testui, keldami savo pačių sąmonę ir stengdamiesi įveikti prisirišimus. Tačiau tuo pat metu turėtumėte pripažinti raumenų testo ribotumus.

Kadangi raumenų teste dalyvauja kūnas, tinkamiausia jį būtų naudoti, ieškant atsakymų apie kūną. Tačiau įgudęs praktikuotojas gali naudoti raumenų testavimą ir kitomis temomis, pavyzdžiui, emocinėms ar psichologinėms problemoms. Turite suprasti, kad egzistuoja tam tikri klausimai, kurių neturėtumėte uždavinėti per raumenų testą, nes tai jums neduos patikimų rezultatų. Tai ypač galioja klausimams apie tai, ką daryti gyvenime. Dvasinio kelio tikslas yra padėti jums įvaldyti savo laisvą valią ir priimti geresnius sprendimus. Todėl, jeigu naudojatės įrankiu, pavyzdžiui, raumenų testu, kad išvengtumėte būtinybės priiminėti savo pačių sprendimus, statote į pavojų savo dvasinį augimą.

Svarbu nepamiršti fakto, kad raumenų testas pateikia tik „taip“ ir „ne“ atsakymus. Kai suformuluojate klausimą tokiu būdu, kad atsakymas į jį gali būti tiktai taip arba ne, neišvengiamai uždedate apribojimus klausimų pobūdžiui, kuriuos galite užduoti. Taip pat iškyla rizika, kad klausimo formuluotė turės labai didelę įtaką atsakymui.

Apskritai tariant, raumenų testas nėra tinkamas uždavinėti filosofinius klausimus ar netgi klausimus apie didžiausius sprendimus jūsų gyvenime. Atsakymus į šiuos klausimus turite atrasti iš vidinio šaltinio – iš savojo Kristaus AŠ.

Trumpai tariant, jei tik norite, galite eksperimentuoti su raumenų testu, tik nepamirškite, jog šis įrankis turi savo apribojimus. Turite suprasti, kad bet kuris įrankis gali tapti ramentais. Jeigu pernelyg pasikliausite įrankiu, jis jus ims stabdyti ir riboti, užuot jus išlaisvinęs. Tiesiog sakau, kad jokiam įrankiui neturėtumėte leisti tapti pakaitalu Kristaus sąmonei.

Ir galiausiai, patikimi atsakymai yra tie, kuriuos gaunate tiesiogiai iš savojo Kristaus AŠ. Jeigu raumenų testas padeda jums gauti šiuos atsakymus arba padeda aiškiau suprasti jūsų intuicijos atsakymus, tuomet, žinoma, naudokitės tuo. Jeigu raumenų testas tampa ramentais, įtakojančiais ar iškreipiančiais šiuos atsakymus, tai tuomet jis nebėra tinkamas įrankis.

Ypač turėtumėte saugotis, kad netaptumėte priklausomi nuo įrankio ir neimtumėte bijoti priiminėti sprendimus, nesinaudodami įrankiu. Tiesiog negalėsite dvasiškai augti, jeigu visus savo sprendimus priiminėsite, remdamiesi raumenų testu ar bet kokiu kitu įrankiu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels