Prašymų išsakymas dėl pedofilijos, satanizmo, ritualistinės prievartos ir proto kontrolės elito viršūnėlėse

Klausimas: Girdžiu iš įvairių alternatyviosios žiniasklaidos šaltinių, kad elito viršūnėlėse (holivude, žiniasklaidoje, valdžioje ir t.t.) veši pedofilija ir satanizmas, ritualistinė prievarta ir proto kontrolė. Ar tai neturėtų būti mūsų išsakomų prašymų prioritetas?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels konferencijoje Vašingtone (JAV) 2019 metais:

Na, žinoma, galite išsakyti su tuo susijusius prašymus, jeigu individualiai jaučiate vidinį poreikį tai daryti. Nors sensacijų besivaikanti žiniasklaida gali tai šiek tiek išpūsti, visgi yra akivaizdu, kad tokie dalykai vyksta. O priežastis tam yra ganėtinai paprasta. Tai yra noras pavogti energiją iš nekaltųjų. Tam nėra jokio kito paaiškinimo. Ir ne tik žmonės, kurie atlieka fizinius veiksmus, vagia energiją, tačiau taip pat, žinoma, energiją vagia demonai, padarai ir puolusios būtybės, kurie manipuliuoja šiuos veiksmus vykdančiais žmonėmis.

Kaip jau anksčiau sakėme, iš esmės bet kokia prievarta, bet koks žiaurumas, žudymas, pedofilija ar kad ir kas tai bebūtų, leidžia tamsos jėgoms vogti žmonių energiją, išstumdama ją iš jų čakrų, kadangi, jiems susidūrus su tokia prievarta, tai juose sukuria stiprią reakciją, „kovok arba bėk“ reakciją, ir tai tuomet paleidžia per čakras šviesą. Tad, žinoma, galite išsakyti prašymus, jeigu individualiai jaučiate norintys tai daryti, bet yra ir daug kitų dalykų, dėl kurių reikia išsakyti prašymus. Tačiau, jeigu jaučiate stiprų norą tai daryti, jūs, žinoma, turėtumėte kviesti Kristaus teismą. Galite naudotis šaukiniais Astrėjai, prašydami žmonių išlaisvinimo, ir taip pat galite prašyti Arkangelo Mykolo surakinti šias jėgas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels