Nėra magiško rakto į Kristaus įžvalgumą – jį ugdotės per praktiką

TEMOS: Magiška formulė neegzistuoja – reikalinga praktika – būkite pasirengę klysti – baimė suklysti jus paralyžiuoja – baimė blokuoja įžvalgumą – kai jūsų baimė suklysti yra stipresnė už jūsų meilę būti teisiu – mokytojai negali padėti tiems, kurie nenori bandyti – kūrybiškumas negali būti įtalpintas į iš anksto apibrėžtus rėmus – turite drįsti eksperimentuoti

Klausimas: Tiems iš mūsų, kurie norime išsiugdyti didesnį įžvalgumą vidiniame kelyje, koks būtų geriausias būdas tai daryti?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Studijuokite mano kursą į Kristiškumą. Jis yra sukurtas būtent šiam tikslui. Mokymai, pratimai, visa tai kartu yra geriausias šiuo metu prieinamas būdas tobulinti savo įžvalgumą.

Nėra jokios magiškos formulės – nėra jokio magiško rakto, kurį jums galėčiau duoti ir kuris akimirksniu suteiktų jums įžvalgumą. Tai iš tiesų yra tas atvejis, kai tobulėjate tik treniruodamiesi. Norėdami pradėti praktikuoti įžvalgumą, turite nebijoti suklysti. Jeigu bijosite suklysti, negalėsite išmokti neklysti.

Tad turite būti pasiryžę naudotis bet kokiais savo dabar turimais gebėjimais, eksperimentuodami ir tuomet mokydamiesi iš šių eksperimentų – ir nesmerkdami savęs, kai padarote klaidą. Tiek daug žmonių, tiek daug dvasinių mokinių iš tiesų bijo praktikuoti įžvalgumą. Jie taip bijo susiderinti su kokiomis nors žemesnėmis energijomis, jog nedrįsta naudotis savo įžvalgumu. Bet kaip galėsite išmokti vaikščioti, jei nesipraktikuosite? Niekas – nė vienas kūdikis Žemėje – niekada neatsikėlė ir nepradėjo vaikščioti iš pirmo karto. Niekas niekada neišsiugdė įžvalgumo akimirksniu – tai neįmanoma.

Kai kurie dvasiniai mokiniai taip baisiai bijo būti paveikti astralinių būtybių ar netikros hierarchijos, jog nedrįsta praktikuoti savo įžvalgumo. Jie save uždaro į proto dėžutę, iš kurios negalės išeiti tol, kol kažkada ateityje nenuspręs BANDYTI. BANDYTI reiškia Teos Jus Valdo (angl. TRY – Theos Rules You) ir niekas negali daryti progreso dvasiniame kelyje, nesistengdamas padaryti daugiau nei darė iki šiol. Tai kodėl jie nebandė? Priežastis gali būti tik baimė, ir kol tebesate baimėje, tol iš tiesų negalite turėti įžvalgumo.

Nes jeigu taip baisiai bijote padaryti klaidą, kad jūsų baimė suklysti yra didesnė už meilę būti teisiu, esate įstrigę užburtame rate. Ir vienintelis būdas ištrūkti iš šio užburto rato yra, pasinaudojant savo valia, savo sąmoninga valia, nuspręsti, kad ryšitės mėginti. Ir net jeigu padarysite klaidą, pasimokysite iš šios klaidos ir toliau tęsite savo progresą, ir paprašysite pakylėtųjų mokytojų – kad ir kokiu pavidalu dabar pajėgiate mus įsivaizduoti – padėti jums su šiuo įžvalgumu – ir mes jums padėsime.

Tačiau turite būti pasirengę dauginti talentus. Nes tiems, kurie nedaugina talentų, mums nėra leidžiama padėti. Turėsime palikti jus ten, kur esate, nebent nuspręsite kelti savo sąmonę eksperimentuodami, būdami bendrakūrėjais.

Ką tai reiškia būti bendrakūrėju? Tai reiškia eksperimentuoti. Kūrybiškumo negalima įgrūsti į iš anksto apibrėžtus rėmus. Jis yra spontaniškas, ir tiktai tie, kurie yra įstrigę baimėje, nori priešlaikinės garantijos, garantijos, kad nenugrius, jeigu atsistos ir mėgins eiti. Nė vienas kūdikis niekada negavo tokios garantijos – ir nė vienas dvasinis mokinys niekada negaus garantijos, kad, mėgindamas ugdytis įžvalgumą, nepadarys klaidų.

Mes iš tiesų matome tuos, kurie potencialiai yra geri pakylėtųjų mokytojų mokiniai, tačiau jie yra įstrigę šiame užburtame rate, kuriame nedrįsta naudotis savo įžvalgumu. Jie netgi nedrįsta pažvelgti į naują mokymą, nes jau nusprendė, kad jis yra atėjęs iš astralinių būtybių ar iš netikros hierarchijos.

Tačiau negalite to įžvelgti analitiniu protu – įžvelgti tai tegalite širdimi. Tačiau širdies reikia klausytis, o jūs negalėsite jos klausytis, jeigu nenorėsite į tai pažvelgti. Tai panašu į situaciją iš filmo „Ugnies vežimai“, kuomet bėgikas sako savo draugei: „Jeigu negalėsiu laimėti, nebėgsiu.“ O ji atsako: „Jeigu nebėgsi, negalėsi laimėti.“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com