Tūnotojas ant slenksčio ar kūniškas protas?

TEMOS: Kūniškas protas yra kompiuteris, valdantis kūną – tūnotojas yra sprendimas pasislėpti nuo Dievo – turite susidurti ir įveikti visus žingsnius, kuriais nutolote nuo Dievo – tai sunku, jeigu nesuvokiate, kad tai buvo neteisingas sprendimas – turite suprasti, kokios šio sprendimo išdavos

Klausimas: Turiu dar vieną klausimą, susijusį su mano klausimu apie Kristaus AŠ ir AŠ ESU Esatį. Kur ir kaip į šį paveikslą įsipaišo tūnotojas ant slenksčio? Ar tūnotojas ant slenksčio tiesiog yra kitas kūniško proto pavadinimas?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Tūnotojo ant slenksčio koncepciją galima palyginti su žmogiškuoju ego, kaip šis ego aprašomas knygoje Vidinis Šviesos Kelias. Ši knyga kūnišką protą pagrinde aprašo kaip kompiuterį, kurio paskirtis yra valdyti fizinį kūną.

Tačiau terminą „kūniškas protas“ taip pat galima naudoti bendrai įvardinant visą žmogiškosios sąmonės, į kurią įeina ir ego, konglomeratą. Būtent taip jį naudojo Paulius.

Išsireiškimas „tūnotojas ant slenksčio“ nurodo procesą, aprašomą knygoje Vidinis Šviesos Kelias, per kurį gyvybės srautas nusprendė pasislėpti nuo Dievo. Šio atsiskyrimo nuo Dievo, nuo savo dvasinio aš pasekoje, gyvybės srautas pradėjo procesą, per kurį palaipsniui vis labiau ir labiau tolo nuo Dievo, tai reiškia, kad gyvybės srautas leidosi į vis žemesnius žemesniosios sąmonės būsenos lygmenis.

Kiekvieną kartą, kai gyvybės srautas nusileidžia į žemesnį lygmenį, jis priima sprendimą, sukėlusį ir tariamai pateisinusį šį nusileidimą. Kai gyvybės srautas pradeda kelionę dvasiniu keliu ir pakeičia savo kelionės kryptį, pradėdamas artėti prie Dievo, jis turi susidurti su visais šiais sprendimais, kurie privertė jį nusileisti į dabartinį jo sąmonės lygį, ir visus juos panaikinti.

Noriu tai pailiustruoti, palygindamas dvasinį kelią su sraigtiniais laiptais pastate. Viena laiptų dalis veda nuo rūsio į pirmą aukštą, kuris yra kaip aikštelė, nuo kurios laiptai veda į sekantį aukštą. Kiekvieną laiptų sekciją galima palyginti su vienu dvasinio kelio lygmeniu, tad kiekvienas lygmuo turi keletą mažesnių laiptelių.

Kai gyvybės srautas pradeda savo kelionę dvasiniu keliu, jis yra tam tikrame lygyje, tačiau nebūtinai yra žemiausiame iš 144 sąmonės lygmenų. Kiekvienas laiptas reprezentuoja tam tikrą sąmonės būseną, tam tikrą sprendimą ir tam tikrą iškreiptos energijos kiekį. Kiekvieną iš šių laiptų yra ganėtinai lengva įveikti. Tačiau, kai gyvybės srautas pasiekia paskutinį laiptą ir yra pasirengęs pereiti į sekantį kelio lygmenį (į sekančią laiptų sekciją), gyvybės srautas privalo susidurti su pirminiu sprendimu, privertusiu jį nusileisti žemiau šio kelio lygmens. Būtent šis sprendimas yra vadinamas tūnotoju ant slenksčio. Šis išsireiškimas rodo, kad sprendimas laukia ant slenksčio į naują lygmenį, ir, norėdamas žengti šį paskutinį žingsnį ir pakilti į aukštesnį kelio lygmenį, gyvybės srautas privalo susidurti su savo ankstesniu sprendimu ir panaikinti šį sprendimą.

Jeigu gyvybės srautas priims sistematišką požiūrį į dvasinį kelią ir bus pasiryžęs atsiduoti aukštesniajai dvasinio aš valiai, tai nebus labai sunku. Kai transmutuosite iškreiptą energiją ir įveiksite visus mažesnius tame lygmenyje padarytus sprendimus, vienintelis jums likęs dalykas bus panaikinti paskutinį sprendimą.

Tačiau, jeigu gyvybės srautas nesuvoks būtinybės įveikti šį sprendimą, jeigu jis nepripažins, kad sprendimas buvo neteisingas, tuomet gyvybės srautui gali nepavykti panaikinti šio sprendimo. Jeigu gyvybės srautas nebus iki galo suvokęs būtinybės palikti kiekvieną ego aspektą, jis gali būti įtrauktas į visą šio ego maišto prieš Dievą momentumą. Todėl, užuot turėjęs panaikinti tik vieną nedidelę ego arba tūnotojo dalį, jis dabar turės kovoti prieš visą momentumą, kurį įveikti dažniausiai būna labai sunku. Todėl gyvybės srautas negali žengti to paskutinio žingsnio į sekantį lygmenį ir iš tiesų gali įstrigti tame lygmenyje, ir galbūt netgi pradėti slysti laiptais atgal.

Taigi, tūnotojas ant slenksčio yra vertinga koncepcija, ypač tuomet, kai tai suprantate kaip sprendimą, trukdantį gyvybės srauto progresui. Gyvybės srautas tūnotoją gali įveikti, tiktai pilnai suvokdamas visas šio sprendimo išdavas ir kodėl jis buvo neteisingas, ir tuomet sąmoningai pasirinkdamas pakeisti jį teisingu sprendimu. Akivaizdu, jog būtina panaikinti kiekvieną tūnotojo aspektą arba sluoksnį, idant gyvybės srautas galėtų laimėti savo galutinę pergalę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels