Politiniai pokyčiai Baltarusijoje?

Klausimas: Kokia tikimybė pasikeisti valdžiai prezidento rinkimuose Baltarusijoje, kurie vyks šių metų rugpjūčio 9 dieną? Ar kolektyvinė Baltarusijos sąmonė yra tam pasirengusi?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2020 metų vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“.

Mano mylimieji, kad ir kaip norėčiau matyti Baltarusiją darant reikšmingą progresą link Aukso Amžiaus, mažai tikėtina, kad dabartinis prezidentas nelaimės dar vienos kadencijos. Tai yra susiję su keletu veiksnių.

Visų pirma, Baltarusijos žmonės dar nėra pilnai pasiruošę atviresnei ir, galėtume sakyti, demokratiškesnei valstybės valdymo formai. Šiuo metu iš tiesų nėra jokios alternatyvos, žmogaus ar žmonių grupės, kurie galėtų išvesti Baltarusiją į sekančią pakopą.

Tai susiję ne tik su Baltarusija, bet taip pat ir su situacija Rusijoje. Specifiškai su Vladimiru Putinu ir jo planais. Jis norėtų sugrąžinti Baltarusiją į savo taip vadinamos Rusijos, anksčiau buvusios Sovietų Sąjunga, sudėtį. Jis netgi norėtų, kad dabartinis prezidentas atiduotų savo valdžią, idant Baltarusija iš esmės taptų Rusijos dalimi. Dauguma Baltarusijos žmonių, žinoma, to visiškai nenori. Tai taip pat nėra Aukso Amžiaus matrica Baltarusijai. Tačiau, kad būtų galima to išvengti, turite turėti stiprų lyderį, nors jis ir gali būti pernelyg stiprus, tvarkydamasis su savo žmonėmis.

Tai yra pavyzdys, kai nėra įmanoma pasiekti idealios situacijos. Nes, jeigu valdžioje įvyktų pokytis, egzistuoja labai didelė tikimybė, kad Putinas darytų viską, ką gali, mėgindamas įtraukti Baltarusiją į Rusiją arba Rusijos federaciją. Realistiškas būdas to išvengti, yra toliau turėti prezidentą, kuriam iki šiol pavyko to išvengti, kol kažkas šioje situacijoje pasikeis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels