Black Lives Matter (Juodaodžių gyvybės yra svarbios) judėjimas

Klausimas: Kas įkvėpė Black Lives Matter judėjimą? Ar jį finansuoja puolusios būtybės?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Rinkitės Amerikos ateitį“ 2020 metais.

Na, taip ir ne. Mes jums paaiškinome, kad egzistuoja valdžios elitas, kuris siekia visuomenėje kurti chaosą, neramumus, disharmoniją ir konfliktus tarp įvairių žmonių grupių. Ir šis valdžios elitas iš tiesų yra pasiruošęs naudotis absoliučiai bet kuo, kas tik atsiranda visuomenėje, šiai disharmonijai kurti. Tačiau, jeigu šį teiginį priimsite pažodžiui, galite pagalvoti, kad bet koks pokyčius visuomenėje skatinantis judėjimas privalo būti įkvėptas arba finansuojamas valdžios elito ir puolusių būtybių. O tai, žinoma, nėra tiesa. Tad ir šis Black Lives Matter judėjimas turi vertingą aspektą. Ir tai yra, kad paprasčiausiai yra būtina atkreipti dėmesį į faktą, jog iš tiesų egzistuoja jūsų taip vadinamas selektyvus įstatymų taikymas Amerikoje, kuomet su lotynų kilmės ir juodaodžiais žmonėmis policija elgiasi kitaip nei su baltaodžiais žmonėmis. Ir tai yra plačiai Amerikoje žinomas faktas. Todėl yra būtina, dėl visų šitų šaudymų į juodaodžius ir kitokios policijos naudojamos prievartos prieš juodaodžius žmones, kad atsirastų kažkoks prieš šiuos dalykus nukreiptas judėjimas.

Ir kiekvieno tokio judėjimo atveju klausimas yra toks: ar jis išliks taikus, ar priešingai – nusiris į smurtą? Ir čia, vėlgi, turite matyti tam tikrus niuansus, kadangi egzistuoja vertingas, taikus aspektas šiame judėjime už juodaodžių gyvybes, ir jis, tiesą sakant, tam tikru laipsniu buvo įkvėptas pakylėtųjų mokytojų, kurie dirba su keliais žmonėmis. Tačiau taip pat egzistuoja kitos žmonių grupės, kurios yra pasiruošusios pasinaudoti bet kokiu pretekstu riaušėms kelti ir, pavyzdžiui, plėšti parduotuves. Jie pasirodo kiekvieną kartą, kai vyksta demonstracija, ir mėgina paversti šią demonstraciją smurtine demonstracija. Taip pat egzistuoja tam tikros grupės, kurios mėgina diskredituoti judėjimą kurstydamos smurtą. Tai nėra taip plačiai paplitęs reiškinys kaip, pavyzdžiui, kitose šalyse. Jau anksčiau matėte, kaip tam tikrose šalyse vyko demonstracijos, ir valdžia pasiuntė į jas užsimaskavusias specialiąsias pajėgas, kad jie įsimaišytų tarp demonstrantų ir pradėtų smurtauti, šitaip diskredituodami visą demonstraciją. Nes dauguma žmonių, demonstracijai pradėjus naudoti smurtą, nebežiūrės į ją pozityviai. Matėte tai vykstant daugelyje pasaulio šalių. Taip pat matėte tai vykstant ir Jungtinėse Valstijose, nors dar ne tokiu dideliu mastu, kaip tai gali įvykti, jeigu imtų vykti daugiau pilietinių protestų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels