Gamtos kataklizmai Kalifornijoje

TEMOS: Požiūris, kad viskas leidžiama – kai motina gamta sako „viskas leidžiama,“ Žemė ima drebėti – naivus laisvės supratimas

Klausimas: Ar yra kas nors, ką galėtume padaryti, kad padėtume sumažinti gamtos kataklizmų Kalifornijoje tikimybę, keldami šviesą ir išsakydami konkrečius prašymus, kurie padėtų neutralizuoti bet kokias Kalifornijoje egzistuojančias problemas?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Nėra nieko, ką galėtumėte PADARYTI, mano mylimieji – tiesiog BŪKITE. Jūs jau „darote“ viską, ką galite, naudodamiesi mūsų dvasiniais įrankiais.

Žinoma, ilgalaikėje perspektyvoje galima padaryti daug dalykų, ir į tai taip pat įeina potencialas pažadinti žmones Kalifornijoje tarp jų sąmonės ir gamtos kataklizmų egzistuojančiam ryšiui. Nes, kaip sakėme anksčiau, nors Kalifornijoje dega didi Laisvės Liepsna, taip pat egzistuoja ir didelis piktnaudžiavimas laisve, priimant požiūrį, kad „viskas leidžiama,“ mano mylimieji.

Ir galiu jus užtikrinti, kad, kai žmonės turi požiūrį, jog viskas leidžiama, tuomet Motina Gamta – būdama kosminiu veidrodžiu – turi samprotauti, kad jie nori pamatyti reakciją iš Motinos Žemės, kuomet Motina Žemė taria: „Gerai, vadinasi viskas leidžiama.“ Ir tuomet Žemė dreba, jūra užlieja paplūdimius ir siautėja uraganai.

Tad iš tiesų visada egzistuoja ryšys tarp žmonių sąmonės ir to, kas nutinka Motinai Žemei. Nes ji privalo atspindėti atgal tai, ko žmonės nenori matyti savo pačių sąmonėje. Idant jie gautų dar vieną galimybę pažvelgti į save ir pripažinti, kad galbūt jų turimas laisvės supratimas yra labai naivus, kai jie tikisi, kad gali daryti ką panorėję, nepjaudami pasekmių. Jie tikisi galintys veikti, nesusilaukdami reakcijos iš gamtos įstatymų ir Motinos Gamtos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2008 Kim Michaels