Nėra datų, kurios turėtų epinę svarbą planetai

TEMOS: Kiekvienas šimtmetis turi tam tikras datas – epinėje sąmonėje esantys žmonės priskiria joms epinę reikšmę

Klausimas: Norėčiau išgirsti iš pakylėtųjų mokytojų apie 2010 spalio 10 dienos datos svarbą. Būtų įdomu kažką sužinoti apie datą 10-10-10. Ji yra laikoma labai svarbia data planetai ir žmonijai. Štai citata iš interneto: „10-10-10 dieną bus atvertas Planetos susiderinimo portalas, per kurį Žemę pasieks nauji informacijos blokai iš Galaktikos.“

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels: (2010 spalio 10 d.)

O kaip dėl 1910-10-10 arba 1810-10-10 arba …

Matote, ypatingos datos egzistuoja kiekvieno naujo šimtmečio pradžioje, ir kiekvieną šimtmetį tuo laiku gyvenantys žmonės nori, kad tai būtų ypatinga diena, turinti kažkokią epinę svarbą planetai.

Kalbant atvirai, viso to priežastis yra ta, kad žmonės yra apakinti epinės mąstysenos ir visada ieško kažko, kas padarytų juos svarbiais. Kaip jau paaiškinau anksčiau, žmonių smegenys yra užprogramuoti ieškoti dėsningumų, ir kai tai yra apjungiama su epine mąstysena, žmonės ima ieškoti neįprastų motyvų, priskirdami jiems epinę svarbą.

Žvelgiant iš pakylėtųjų mokytojų perspektyvos, data 2010-10-10 nėra kuo nors ypatinga. Ir galiu jus užtikrinti, kad kiekvieną kartą, kai išgirstate apie tarp Žemės ir dar kažkur atsivėrusį portalą, tai nėra iš pakylėtųjų mokytojų ateinantis mokymas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2010 Kim Michaels