Kaip elgtis priverstinio skiepijimo atveju

Klausimas: Koks būtų teisingas būdas žmonėms elgtis priverstinio skiepijimo atveju, ypač valstybės tarnautojams, kurie gali būti verčiami tam paklusti, grasinant išmesti iš darbo?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2020 metų vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“.

Turite paklausyti Jėzaus pasakymo: „Kas ciesoriaus, atiduokit ciesoriui, o kas Dievo – Dievui“. Turite pripažinti, kad, jeigu esate valstybės tarnautojas, priėmėte, jog dirbate valstybei. O valstybė savo dabartinėje būklėje yra tokia, kokia yra. Galbūt galite siekti pokyčių joje ilgalaikėje perspektyvoje. Tačiau, kol dirbate valstybei, turite priimti šias sąlygas, kokios jos šiuo metu bebūtų. Ir todėl turite daryti darbą, kurį sutikote daryti.

Tas pats galioja ir tuomet, jeigu esate šalies, įvedusios priverstinį skiepijimą, pilietis – jūs tiesiog tai padarote. Galite naudotis visomis priemonėmis, kurios jums yra prieinamos jūsų šalyje, pakeisti šią situaciją ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau trumpalaikėje perspektyvoje, tiesiog turite priimti, kad tokia yra dabartinė situacija jūsų šalyje ir todėl turėtumėte tai priimti. Jeigu jūsų šalis leidžia jums pasirinkti, tuomet, žinoma, galite pasinaudoti šia pasirinkimo laisve. Tačiau kitu atveju, tiesiog turite priimti čia esančias sąlygas. Jeigu su jomis nesutinkate, tuomet galite dirbti dėl jų pakeitimo visomis jums demokratijoje prieinamomis priemonėmis – o tai, žinoma, reiškia, demokratinėmis priemonėmis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels