Koronaviruso pandemija ir konspiracijos teorijos

Klausimas: Kokiais turėtume naudotis dvasiniais ir praktiniais įrankiais, kad išvengtume masinės vakcinacijos ir neleistume implantuoti lustų žmonėms per vakcinas, ką yra siekiama padaryti pasinaudojant dabartine pandemija? Kokie būtų tinkami įrankiai Pakylėtųjų Mokytojų mokiniams ir kokios būtų rekomendacijos plačiajai visuomenei?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Moterų išlaisvinimas“ 2020 m.

Jūs jau esate gavę įrankius, kurių pagalba galite išsakyti prašymus dėl koronaviruso ir COVID-19 situacijos. Mano mylimieji, mes neskatiname ir neskleidžiame konspiracijos teorijų. Akivaizdu, kad tai yra rimta situacija, ir tai suvokia daugelis vyriausybių pasaulyje. Jos suvokia, kad turi kažką dėl to daryti. Jos ėmėsi visų joms prieinamų priemonių. Akivaizdu, kad į šį procesą taip pat įeina įvairių medikamentų formų tyrimas, kurie galėtų sustabdyti COVID-19 ligą ar bent jau neleistų jai baigtis mirtimi. Ir taip pat akivaizdu, kad bus stengiamasi atrasti vakciną, kaip kad vakcina egzistuoja ir nuo įprastinio gripo.

Idėja, kad demokratinė valdžia siektų pasinaudoti tokia situacija, implantuodama, priverstiniu būdu ir žmonėms nieko apie tai nežinant, lustus per vakcinas, tiesiog nėra realistiška idėja. Tai yra konspiracijos teorija, neturinti jokios realybės. Nesakome, kad nėra tam tikrų puolusių būtybių, kurios norėtų, kad tai įvyktų. Mes tiesiog sakome, kad nėra nė vienos demokratinės vyriausybės, kuri tai leistų.

Kas liečia vakcinas, akivaizdu, kad, kai vakcina bus atrasta, jums reikės individualiai įvertinti, ar leisitės skiepijami. Ir turite įvertinti: „Ar vakcina buvo nuodugniai ištestuota, ar jos pašaliniai poveikiai buvo adekvačiai įvertinti?“ Na ir dabar, daugumoje demokratinių šalių, turėtumėte turėti galimybę pasirinkti: skiepytis ar ne. Tad turėtumėte turėti galimybę pasakyti „ne“, jeigu būtent tai jaučiate jums ateinant iš jūsų vidinio vedimo. Ir neduodu čia bendros rekomendacijos, ar turėtumėte skiepytis ar ne. Turite tai nuspręsti individualiai, kadangi tai yra jūsų atsakomybė naudotis savo Kristaus įžvalgumu. Tačiau, kaip jau anksčiau sakėme, jeigu esate įstrigę baime grįstoje proto būsenoje, negalite turėti Kristaus įžvalgumo, negalite turėti tikslios intuicijos. Ir, mano mylimieji, negalite diena iš dienos maitinti savo proto visomis tomis konspiracijomis, nenugrimzdami į baime grįstą proto būseną. Ir todėl, jeigu tai darysite, neturėsite tikslios intuicijos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels