Vibracinė ir energetinė medicina

Klausimas: Kaip galėtume panaudoti tam tikrų dažnių energiją bet kokių rūšių virusams sunaikinti? Ar įmanoma naudojantis energijų dažniais atstatyti regėjimą? Kokie yra šie dažniai? Ar jau yra tokių technologijų Žemėje? Jeigu jų nėra, ko reikia, kad šios technologijos taptų prieinamos žmonėms?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti savo Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, aukso amžiuje, vibracinė arba energetinė medicina taps pagrindine medicinos forma. Tačiau tam reikalingas pokytis ne tik mokslo bendruomenėje, bet ir kolektyvinėje sąmonėje. Ir dauguma žmonių, kritinė žmonių masė, tiesiog dar nėra pasirengę atlikti šį pokytį. Atskleisti jums dažnius man čia būtų pernelyg techniška, tačiau jau yra žmonių įsikūnijime, kurie yra pradėję tai tyrinėti ir jie jau turi tam tikrą šių dalykų suvokimą. Ir aš, žinoma, visada esu pasirengęs naudotis tokį suvokimą turinčiais žmonėmis naujai technologijai, naujoms idėjoms perduoti. Tad tai yra šiuo metu vykstantis procesas. Ir netgi yra žmonių, kurie žino apie pakylėtųjų mokytojų mokymus ir tyrinėja šiuos dalykus, tačiau prireiks šiek tiek laiko, kol bus pasiektas didesnis efektyvumas ir tai taps visuotinai priimtina.

Tačiau, žinoma, tai yra būtina aukso amžiaus proceso dalis, kad vibracinė medicina taptų plačiau pripažįstama ir plačiau naudojama. Na ir dabar, akivaizdu, kad tam bus reikalingas pokytis kolektyvinėje sąmonėje, kuomet žmonės tiesiog imtų reikalauti pačių efektyviausių gydymo būdų, palikdami tuos, kurie siekia naudotis dabartine medicina, alopatine medicina, nes ji jiems leidžia generuoti didžiulį pelną. Akivaizdu, kad galėsite gauti pelną parduodami tuos vibracinius dažnius generuojančius įrenginius, tačiau negalėsite užpatentuoti pačių dažnių, ir todėl galite parduoti įrenginį, kuris gali atlikti gydymą, tačiau negalite imti pinigų už kiekvieną atliktą gydymą. Tai tiesiog nebus realistiška. Galite parduoti žmonėms elektros lemputę, tačiau negalite imti pinigų už kiekvieną jos įjungimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels