Marija Magdalena – dvynė ar liepsna dvynė?

TEMOS: liepsnos dvynės – artimas ryšys su Marija Magdalena – Jėzus nebuvo supermenas – dvasinis kelias Jėzui nebuvo lengvesnis negu mums

Klausimas: Jėzau, tu kitur paminėjai, kad Marija Magdalena buvo tavo mokinė, giliausiai suvokusi tavo vidinį mokymą. Ar taip buvo dėl to, kad ji yra tavo liepsna dvynė ar tiesiog dvynė?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Taip ir ne. Turite suprasti, kad, kai buvome įsikūnijime, nei Marija nei aš sąmoningai nesuvokėme liepsnų dvynių koncepcijos, ir nežinojome, kad esame liepsnos dvynės. Mes tik intuityviai jautėme, kad tarp mūsų egzistuoja artimas ryšys.

Šis ryšys iš tiesų padėjo Marijai geriau suprasti mano mokymus ir užmegzti artimą ryšį su manimi, kuris tęsėsi ir po mano prisikėlimo. Tačiau, kai pirmą kartą susitikome, nebuvo jokių garantijų, jog ji išsiugdys šią vienovę. Ji turėjo eiti tuo pačiu dvasiniu keliu kaip ir kiti mano mokiniai, ir turėjo nuspręsti priimti ir įkūnyti mano mokymą.

Žmonės dažnai yra linkę žiūrėti į mane, ir net į kai kuriuos mano mokinius, kaip į kažkokius supermenus. Tačiau, kai patenkate į fizinį įsikūnijimą, pamirštate kas esate kaip dvasios būtybė, ir turite dirbti, kad tai prisimintumėte. Todėl keliauti keliu nebuvo lengviau nei man, nei Marijai, nei kitiems mano mokiniams, kaip keliauti šiandien nėra lengva ir jums. Tiesą sakant, dėl žmonijos padaryto progreso per šiuos praėjusius 2000 metų, šiandien dvasiniu keliu eiti yra netgi lengviau nei anuomet. Žmonėms pasidarė lengviau atrasti kas jie yra kaip dvasinės būtybės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels