Knygos

Čia galite pirkti elektronines knygas, kurios yra epub formatu. Kol kas nėra automatinės apmokėjimo sistemos, tad jeigu norėtumėte įsigyti knygą, parašykite man el. paštu: tauriusgl@gmail.com. Kai sumokėsite už knygą, knygą atsiųsiu el. paštu. Knygas galima skaityti el. skaityklėje arba kompiuteryje, per specialią programą. Jeigu neturite programos, skaitančios epub formatą, galite atsisiųsti nemokamą Icecream Ebook Reader.

Mistinis Jėzaus Mokymas

Šioje knygoje pakylėtasis Jėzus atskleidžia mistinį mokymą, kurį davė savo pažangiausiems mokiniams. Jis paaiškina, kodėl tikrasis jo mokymas šiandien tebėra toks pat aktualus kaip ir prieš du tūkstančius metų, ir kaip tu gali pasiekti asmeninį ryšį su juo – vienu nuostabiausiu visų laikų dvasiniu mokytoju.

Kaina: 8,00 €

Jėzaus koanai

Koanai – tai vienas iš pagrindinių mokymo įrankių dzenbudizme, atsiradusiame po Kristaus atėjimo. Tačiau ir Jėzus buvo neprastas dzen Mokytojas. Jis dažnai naudojo teiginius, skirtus sugluminti intelektą ir padėti žmonėms pamatyti Dievą ir religiją kitu kampu. Istorinio Jėzaus koano pavyzdžiu galėtų būti atvejis, kai Jėzus pabudino žmones, kurie buvo pasirengę užmėtyti akmenimis moterį, pagautą svetimaujant: “Tas, kuris iš jūsų be nuodėmės, tegul pirmas sviedžia akmenį.”

Kaina: 4,50 €

 

Video pagal knygą "Jėzaus koanai":

Mažiausiai, ką turėtumėte žinoti apie gyvenimą

Knygoje pateikiami aiškūs, glausti ir dalykiški atsakymai į svarbiausius gyvenimo klausimus. Suprasite, kas iš tikrųjų esate ir kodėl jūs čia, − šis supratimas apdovanos jus gilesniu tikslo pojūčiu. Sužinosite, kaip pakeisti savo požiūrį į gyvenimą, idant taptumėte gyvenimo patirčių šeimininku. Sužinosite, kaip keičiant vidines aplinkybes pakinta išorinės aplinkybės, kur rasti laimę, proto ramybę ir dvasinį vientisumą – visa tai jums prieinama jau DABAR!

Atskleiskite gyvenimo paslaptį, kurios jūsų nemokė nei mokykloje, nei joje ar kitur vykusiose tikybos pamokose.

PASTABA: Šią knygą galite įsigyti Lietuvos knygynuose.