Nuasmeninkite savo asmeninius santykius

Pakylėtoji Mokytoja Nada per Kim Michaels, 2021 metų rugsėjo 5 d. Šis diktavimas buvo perduotas 2021 Amerikos vebinare „Artėjant prie Aukso Amžiaus santykių“.


AŠ ESU Pakylėtoji Mokytoja Nada, Šeštojo Spindulio Čohanė. Šeštojo Spindulio savybė, į kurią noriu čia koncentruotis, yra taika.

Daugelis jūsų sugebėsite pažvelgti į savo santykius, ir galėsite matyti, kad daugelyje šių santykių neturite taikos. Nėra jokios taikos santykiuose. Daugelis jūsų galite pažvelgti į specifinius santykius su sunkiais žmonėmis, ir jums gali kilti klausimas: „Ar iš viso yra įmanoma pasiekti taiką savo santykiuose su šiuo asmeniu?“ Na, tai iš tiesų priklauso nuo to, ar ieškote išorinės taikos ar vidinės taikos.

Tiesa, yra daug žmonių, su kuriais negalite pasiekti išorinės taikos, nes jie vis dar tebeturi neišspręstos psichologijos. Jie nenori dirbti su savo psichologija. Jie nenori įveikti tendencijos projektuoti, jog tai visada yra jūsų kaltė, ir jie niekada už nieką neprisiima atsakomybės. Negalite pasiekti išorinės taikos su tokiais žmonėmis. Tai gali būti neįmanoma visą šį likusį gyvenimą, ar bent jau per vieno iš jūsų gyvenimą. Tačiau kad ir kaip kitas žmogus besielgtų, kaip kiti Čohanai paaiškino, jūs galite pasiekti vidinę taiką. Jūs galite pasiekti taiką savo santykiuose. Tačiau ko reikės, kad tai pasiektumėte?

Na, žinoma, kaip kiti Čohanai sakė, reikės, kad nustatytumėte specifines atskirąsias savastis, kurios atima jūsų taiką, versdamos jus reaguoti į kitą žmogų tokiu būdu, kuris nėra taikus. Kiekvienas iš jūsų turite specifines atskirąsias savastis iš ankstesnių gyvenimų, kuomet jaučiate, kad kai kiti žmonės padaro jums specifinius dalykus, yra tik vienas būdas, kuriuo galite reaguoti, ir šis būdas nėra taikus. Vienintelis būdas tai įveikti, mano mylimieji, yra užduoti sau klausimą: Kas jaučia, kad yra neįmanoma reaguoti taikiai šioje situacijoje? Ar tai jaučia Sąmoningasis AŠ, ar atskiroji savastis?

Ką mes sakėme apie Sąmoningąjį AŠ? Jis yra grynoji sąmonė. Ką tai reiškia? Tai tikrai yra abstrakti koncepcija. Na, tai reiškia, rūsčiausioje ir brutaliausioje versijoje, kad Sąmoningasis AŠ neturi jausmų. Pamąstykite apie šį teiginį. Sąmoningasis AŠ neturi jokių jausmų, ar bent jau tokių jausmų, kokius žmonės paprastai įsivaizduoja. Galėtume sušvelninti šį teiginį ir sakyti, kad Sąmoningasis AŠ neturi jokių baime paremtų jausmų. Tačiau tai nebūtų visiškai tikslu. Ir vis dėl to, kol kas pasilikime prie šio teiginio.

Dažniausi jausmai, kuriuos matote žmonėse, yra tokie, kuriuos galėtume pavadinti baime paremtais jausmais. Na ir dabar, daugelis jūsų sakysite: „Bet jeigu kažkas pyksta, jie neatrodo bijantys. Nes jeigu jie iš tiesų bijotų, kodėl jie būtų tokie agresyvūs?“ Na, realybė yra tokia, kad agresyvūs jie yra todėl, kad turi baimę. Norėdami užgniaužti baimę, jie prisiima šią pozą, kad yra pikti ir agresyvūs, siekdami agresyviai priversti jus paklusti, idant galėtų suvaldyti savo baimę. Patys agresyviausi žmonės iš tiesų yra daugiausiai baimės turintys žmonės. Visos šios žmogiškos emocijos yra paremtos baime. Tiesą sakant, tai, ką daugelis žmonių vadina meile, kaip sakėme, yra kontroliavimo žaidimas, kuris taip pat yra paremtas baime. Žmogaus ego bijo prarasti jausmą, kad viską kontroliuoja. Todėl jis naudojasi meile kaip būdu manipuliuoti kitais žmonėmis ir priversti juos paklusti, idant ego galėtų jausti, jog jis viską kontroliuoja ir jam niekas negrasina.

Yra daug šių jausmų, kuriuos žmonės turi, kurie yra paremti baime. Tačiau kadangi Sąmoningasis AŠ yra grynoji sąmonė, jis negali turėti baimės. Sąmoningasis AŠ niekada negali nieko bijoti. Tiktai atskiroji savastis gali bijoti. Kodėl? Na, todėl, kad Sąmoningasis AŠ, kai yra susiderinęs su tuo, kas jis yra ir kuo jis yra, žino negalintis mirti. Jis yra AŠ ESU Esaties tąsa, kuri yra nemirtinga būtybė. Sąmoningasis AŠ negali mirti. Tačiau atskiroji savastis žino, jog gali mirti, ir ji bijo mirties.

Kai pradedate galynėtis su šiomis koncepcijomis, nors jos iš pradžių gali atrodyti abstrakčios, galite pasiekti šiuos momentus, kai pradedate patirti tą grynąją sąmonę, tą jausmą virš baimės, tą akceleraciją, tą vidinės tylos arba vidinės ramybės jausmą. Ir tai jums suteikia kitokią perspektyvą į viską jūsų gyvenime ir į visus dalykus jūsų pačių psichologijoje, bet taip pat ir į jūsų santykius.

Na ir dabar, tarkime, kad turite sudėtingus santykius su specifiniu žmogumi. Turite tam tikrą baimę laisvai kalbėti su šiuo žmogumi, nes daug kartų sulaukėte negatyvios reakcijos. Tai reiškia, kad jums šis žmogus yra įgijęs tam tikrą statusą jūsų prote. Jūs, tam tikra prasme, bijote to žmogaus. Ir per šią to žmogaus baimę, jūs priskiriate tam tikrą svarbumą tam žmogui. Žmogus užima tam tikrą poziciją, tam tikras jūsų dėmesio kiekis yra traukiamas į šį žmogų. Tarsi šis žmogus būtų įgijęs didesnį už gyvenimą statusą jūsų prote. Ką tai reiškia? Na, tai reiškia, kad iš tiesų turite tam tikras atskirąsias savastis, kurios žiūri į šį žmogų tam tikru būdu.

Na ir dabar, prieš daug daug metų, ir kai kurie iš jūsų taip pat galėjote būti tai matę, šis pasiuntinys pamatė piešinį, skirtą iliustruoti nervų centrus fiziniame kūne. Ir piešinyje buvo parodyta, kad tam tikros kūno dalys turi daugiau nervų ir todėl yra jautresnės. Ir tos dalys buvo nupieštos didesnės nei yra įprastai, didesnės už savo fizinį dydį. Kitaip tariant, pavyzdžiui, liežuvis turi daug sensorinių receptorių, tad liežuvis buvo nupieštas daug didesnis už, pavyzdžiui, ranką, kuri turi mažiau nervų receptorių.

Jeigu pažvelgsite į savo psichologiją, savo pasąmonę, pamatysite, kad čia yra sunkus žmogus, asmuo, su kuriuo jums yra sunku bendrauti. Ir jūsų prote tas asmuo yra daug didesnis už savo fizinį dydį. Galite turėti vieną specifinį asmenį, kuris yra didesnis už visus kitus asmenis jūsų santykių sferoje. Tai reiškia, kad tas asmuo jums yra labai svarbus. Jūs kreipiate dėmesį į tai, ką tas asmuo sako. Galbūt asmuo jums turi didelę įtaką, o galbūt jūs tiesiog bijote laisvai kalbėtis su tuo asmeniu. Kaip galite tai įveikti?

Na, tuo pačiu būdu, kaip įveikiate savo tamsos baimę. Turite prabilti ir suvokti, jog tai jūsų nenužudys. Tačiau, kad galėtumėte tai padaryti, kad jums būtų lengviau tai padaryti, galite sumažinti to asmens dydį savo prote. Jūs galite, kaip yra populiariai sakoma, perlenkti žmogų pusiau, kad jie neįgytų neproporcingo dydžio jūsų prote, užimdami daugiau vietos nei turėtų. Kaip galite tai padaryti? Privalote įgyti kitokią perspektyvą į situaciją. Turite pakeisti savo proporcingumo pojūtį, nes turite iškreiptą proporcijų jausmą šio žmogaus atžvilgiu ir jo arba jos svarbumo atžvilgiu.

Šis pasiuntinys neseniai padarė kai ką tokio, ko niekada anksčiau savo gyvenime nebuvo daręs. Jis miegojo lauke po žvaigždėmis. Jis buvo miegojęs palapinėje, tačiau niekada nemiegojo atvirame lauke, kur galėtų atsigulęs ant nugaros patogioje padėtyje pažvelgti į Paukščių Taką. Ir, žinoma, jis žinojo ir buvo daug kartų patyręs, kad dalykai Žemėje neturi jokios didžiausios svarbos. Tačiau žvelgdamas aukštyn į Paukščių Tako platybę ir kontempliuodamas, kiek daug tenai yra žvaigždžių, kaip toli jos yra, kokia milžiniška yra visata, kokia nepaprastai mažytė yra Žemė lyginant su visatos platybėmis, jis patyrė, kad lyginant su visatos platybėmis, niekas Žemėje negali būti iš tiesų svarbu. Kas gi jo asmeninėje situacijoje galėtų būti iš tiesų svarbu, lyginant su visatos platybėmis?

Ir jis patyrė, kad lyginant su kosmoso platybėmis, šie asmeniniai dalykai, kuriuos patiriate Žemėje, iš tiesų negali būti tokie svarbūs. Jie tikrai negali būti tokie svarbūs, kokius mes juos padarome savo prote. Tačiau kas juos paverčia svarbiais? Ar tai padaro Sąmoningasis AŠ? Ne, nes būtent Sąmoningasis AŠ patyrė nuostabą ir susižavėjimą visatos platybėmis. Tai kas juos paverčia svarbiais? Tiktai atskiroji savastis.

Jis, žinoma, daug kartų, ypač priimdamas diktavimą, buvo patyręs pakylėtojo mokytojo protą, ir kaip mes turime šią visiškai kitokią perspektyvą nei turite jūs būdami savo įsikūnijime. Jis patyrė, kad palyginus su mūsų perspektyva, ta perspektyva, kurią jis turi kaip žmogus Žemėje, iš tiesų nėra svarbi. Ir tai, žinoma, leido jam, įgalino jį įgyti kitokią perspektyvą į savo gyvenimą ir į tai, ką jis patiria savo paties gyvenime. Tai nereiškia, kad jam nerūpi. Tačiau tai iš tiesų reiškia, kad jis neturi šio obsesinio-kompulsinio jausmo, jog viskas, kas jam nutinka, yra labai svarbu. Kitaip tariant, apie ką čia kalbu? Kalbu apie procesą, kurį jūs visi galite pereiti. Nesiekiu išaukštinti pasiuntinio, tiesiog naudojuosi juo kaip pavyzdžiu tam, ką jūs visi galite pasiekti. Ir tai yra jūsų asmeninių santykių nuasmeninimo procesas, ar netgi jūsų asmeninio gyvenimo nuasmeninimas.

Kaip galite pasiekti taiką santykiuose su žmogumi, kuris nėra taikoje? Tiktai nuasmenindami tuos santykius, idant nepriimtumėte asmeniškai, ką kitas žmogus daro arba sako. Kitas žmogus, žinoma, priims tai asmeniškai. Tačiau argi egzistuoja kažkoks gamtos dėsnis, mano mylimieji, kuris sakytų, kad jeigu žmogus priima jus ir tai, ką jūs darote, labai asmeniškai, jūs privalote daryti tą patį? Ar yra kažkoks gamtos dėsnis, kuris sako, kad jeigu žmogus ant jūsų pyksta, jūs turėtumėte jaustis blogai dėl to? Jūs turėtumėte į tai reaguoti? Turėtumėte priimti tai rimtai ir manyti, kad turite kažką padaryti, jog kitas žmogus geriau pasijaustų? Ar yra koks nors gamtos dėsnis, kuris tai sakytų? Ne. Ar egzistuoja koks nors dvasinis dėsnis, kosminis dėsnis, kuris tai sakytų? Ne.

Iš kur tai ateina? Tai ateina iš puolusių būtybių, kurios nori jausti, kad jūs į jas reaguojate. Turite į jas žiūrėti rimtai. Turite priimti asmeniškai, ką jos jums daro arba sako, nes kai priimate tai rimtai, jos gali jus kontroliuoti. Nes kai priimate tai rimtai, suteikiate tam svarbą savo prote.

Pats blogiausias dalykas, kurį galėtumėte padaryti puolusiai būtybei, yra būti visiškoje ramybėje, kad ir ką ji bedarytų ar besakytų, būti visiškai neprisirišusiu, visiškai nereaguojančiu. Jos negali pakęsti, kai yra ignoruojamos. Jos negali pakęsti žmonių, kurie nelaiko jų svarbiomis. Jos negali pakęsti, kai negauna dėmesio, kurio trokšta beveik labiau už viską. Egzistuoja nepaprastai galingas kolektyvinis padaras, kuris projektuoja ant žmonių, jog turite priimti kitus žmones asmeniškai. Kai pradėsite tai įveikti, tikėtina, kad atsiras žmonių, kurie jus kaltins, jog jie jums nerūpi. Jūs jų nemylite. Jūs nežiūrite į juos rimtai. Nes jie jaučia, kad nebegali jūsų kontroliuoti, kaip tai galėjo daryti anksčiau. Taip pat turite būti neprisirišę ir prie šito. Ir jūs tai padarote, vėlgi, susikoncentruodami į: „Kas man yra iš tiesų svarbu? Kas aš esu? Aš esu dvasinė būtybė. Aš esu dvasios mokinys. Esu pakylėtųjų mokytojų mokinys. Siekiu užsitarnauti savo pakylėjimą. Lyginant su mano pakylėjimu, ar gali kas nors būti svarbiau Žemėje?“

Na, šiuo metu jūs dar nesate 144 lygmenyje, tad gali būti dalykų, kurie jums yra svarbūs, nes dar nesate pasiruošę pakilti. Ir todėl, gali būti dalykų, kurie jums šiuo metu yra svarbesni nei jūsų pakylėjimas. Tačiau galiausiai, Žemėje negalės būti nieko, kas jums būtų svarbiau už jūsų pakylėjimą. Nes jeigu bus tokių dalykų, negalėsite pakilti. Vėlgi, turite ilgai paskutinį kartą pažvelgti į Žemę. Ir jeigu bus kažkas, kas jums yra svarbiau Žemėje nei žengti per tuos vartus į pakylėtąją karaliją, tuomet yra akivaizdu, kad negalėsite žengti per tuos vartus. Privalėsite grįžti į Žemę ir patirti tai, kas jums yra svarbu, kol tai nebebus svarbu.

Galėtume sakyti, kaip jau anksčiau sakėme, kaip pakylate iš vieno sąmonės lygmens į sekantį? Na, įveikdami iliuziją, kurią turite. Tačiau taip pat galime sakyti, kad pradedate matyti, jog tai, kas jums buvo svarbu tam tikrame lygmenyje, nustoja būti svarbu. Ir todėl jūs pakylate į sekantį lygmenį, kuriame kažkas kitas pasidaro svarbu. O tuomet, po kurio laiko, pamatote, jog tai nebėra svarbu, ir pakylate į sekantį lygmenį. Ir jūs tai darote tol, kol pasiekiate 144 lygmenį, kuriame niekas Žemėje jums nebėra svarbu. Svarbiausia jums yra žengti per tuos vartus į pakylėtąją karaliją.

Tačiau netgi dar iki pasiekdami 144 lygmenį, jūs galite sąmoningai dirbti su šiomis idėjomis, kurias jums daviau. Jūs galite nuasmeninti savo gyvenimą. Ir galite pasiekti tašką, kuriame pasiekiate vidinę ramybę dėl savo santykių. Net jeigu kitas žmogus nėra ramybėje, jūs galite būti ramybėje. Tam tikra prasme, galėtume sakyti, kad avatarui tai yra pats didžiausias iššūkis. Nes, kaip anksčiau sakėme, atėjo toks momentas, kai puolusioms būtybėms buvo leista įsikūnyti Žemėje, ir tam tikras skaičius avatarų pasisiūlė įsikūnyti Žemėje laikyti pusiausvyrą, idant puolusios būtybės negalėtų visiškai visko užvaldyti ir sunaikinti Žemės.

Tai reiškia, kad būdami avataru jūs susidūrėte su puolusiomis būtybėmis ankstesniuose gyvenimuose, tikėtina, pačiame pirmame savo įsikūnijime. Ir todėl, tam tikra prasme, puolusios būtybės jums reprezentuoja pagrindinį iššūkį jūsų santykiuose, kadangi būtent jos parodė didžiausią agresyvumą, siekdamos jus sunaikinti. Didžiausias iššūkis yra tai, koks yra jūsų santykis su puolusiomis būtybėmis.

Ir iššūkis iš tiesų yra pasiekti šį tašką, kuriame galėtumėte pasitikti puolusias būtybes, ir kad ir ką jos bedarytų ar besakytų, kad ir ką jos mėgintų į jus mesti ir jus kaltinti, būs būtumėte visiškoje ramybėje. Neturėtumėte jokio troškimo jas pakeisti. Neturėtumėte jokio troškimo gintis, įrodyti, kad jos klysta, įrodyti, kad esate teisūs, sakyti, kad visgi buvote teisūs.

Ir jūs galite kultivuoti šią vidinę ramybę, ne iš vienos akimirkos į sekančią, tačiau iš tiesų galite ją kultivuoti. Ir atrasite, kad kai pasieksite šią nuasmenintą vidinę ramybę, visi jūsų santykiai pagerės. Pasieksite žymiai konstruktyvesnius, žymiai harmoningesnius santykius, kai bendrausite iš šio vidinės ramybės taško, nes dabar nieko nebenorėsite iš kitų žmonių, kas keltų jumyse norą juos versti. Ir nebus nieko, dėl ko jausite pareigą daryti tai, kas suteiktų jiems gebėjimą jus versti. Pasiekę vidinę ramybę, pašalinate prievartą iš savo santykių.

Manau, kad dauguma jūsų turite tam tikrą supratimą, ką reiškia turėti santykius, kurie nebūtų paremti prievarta. Galbūt patyrėte tai su kai kuriais žmonėmis, gerais draugais, kuomet jūs nemėginate vienas kito jokiais būdais versti. Jūs tiesiog mėgaujatės vienas kito draugija, palaikydami vienas kitą. Ir šitai jūs galite pasiekti su daug žmonių, ne su visais, bet tuomet jūs galite arba tęsti santykius su šiais sudėtingais žmonėmis, nes jie nebetrikdo jūsų vidinės ramybės, tad kokia problema turėti su jais santykius? Arba tiesiog natūraliai nuo jų nuplaukiate, nuspręsdami, kad neskirsite jiems savo laiko ir dėmesio, ir šitaip jūs pakylate į aukštesnį tarnystės lygmenį. Žinoma, Šeštasis Spindulys taip pat yra ir tarnystės spindulys. Tačiau ko reikia, kad galėtumėte atlikti aukščiausią tarnystę? Reikalingas tam tikras psichologijos išrišimas, nes aukščiausia tarnystė nėra paremta jėga. O jeigu ji nėra paremta jėga, tai kuo ji tuomet yra paremta? Ji yra paremta taika.

Daugelis jūsų susikūrėte savo dangiškąjį planą tokiu būdu, kad įstatėte save į sunkius santykius savo vaikystėje ir ankstyvojoje jaunystėje dėl specifinio tikslo: jūs norėjote kaip įmanoma greičiau išrišti savo psichologiją, kad galėtumėte būti laisvi vėliau tarnauti gyvenime. Na ir dabar, vėliau gyvenime – yra lankstus terminas. Nenoriu, kad jaustumėtės blogai, jeigu matote, kad pasiekėte tam tikrą amžių, ir vis dar nepasiekėte tos ramybės, kurios trokštate. Šiuos mokymus jums duodu ne tam, kad priversčiau jus kaip nors blogai pasijausti.

Duodu jums šiuos mokymus, kad padėčiau suvokti, jog turite gebėjimą pakilti į šį vidinės ramybės lygmenį, kuriame galite pradėti tarnauti iš taikos jausmo. Ir tai jums suteiks daug didesnį atlygį nei iki šiol gavote, kuomet jūs galėjote per prievartą versti save atlikti tam tikrą tarnystę, nes manėte, kad būtent tai turėtumėte daryti. Ir galite taip pat pamatyti, kad vertėte save būti santykiuose su tam tikrais žmonėmis, nes jautėte, kad būtent tai turėtumėte daryti, kad ir kokia būtų buvusi priežastis.

Tačiau ateina momentas, kai nuasmeninate savo santykius ir suvokiate, kad nesate verčiami su niekuo būti santykiuose. Neturite pareigos su kažkuo būti santykiuose. Jūs galėjote pasirinkti gimti tam tikroje šeimoje ir turėti tam tikrus šeimos narius. Ir jūs tai pasirinkote, ir, žinoma, turėtumėte siekti išmokti pamoką, kurią norėjote išmokti iš šių žmonių. Tačiau gali ateiti momentas, kai jaučiate, kad išmokote tą pamoką, pasiekėte tam tikrą vidinę ramybę, ir tuomet galite laisvai pasirinkti: „Ar noriu toliau tęsti šiuos santykius, nors ir nebejaučiu, kad turėčiau būti šiuose santykiuose?“

Galėtume sakyti, kad tikroji vidinė ramybė reiškia, jog nebeturite jokių „turėčiau“ savo sąmonėje. Viskas priklauso nuo to, ko jūs norite, ko iš tiesų norite. Ir šia tema leisiu pakalbėti Sen Žermenui, nes tai labiau yra jo Laisvės Liepsna.

Tad dabar, užsklendžiu jus šioje labai intensyvioje Taikos Liepsnoje. Nes tai nėra pasyvi taika. Tai yra gyvoji taika, kuri aš esu. Nada AŠ ESU.

Versta iš www.ascendedmasterlight.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels