Žemės planetos eksperimentas

Klausimas: Anksčiau, keliuose ezoteriniuose šaltiniuose perskaičiau teiginį, kad Žemės planeta yra savaip unikali, unikali tuo, kad tapo eksperimentu dėl to, kas su ja buvo padaryta. Tuo metu nesupratau, kas tai per eksperimentas. Tačiau susipažinęs su pakylėtųjų mokytojų mokymais ėmiau galvoti, kad tikėtina, jog jūsų eksperimentas buvo leisti įvairių sąmonės lygių gyvybės srautams inkarnuotis Žemėje, šitaip sudarant galimybę sukurti čia kažką panašaus į lydomąjį katilą. Ar galėtumėte paaiškinti, ar mano supratimas yra teisingas? Pakylėtieji mokytojai taip pat sakė, kad Sanat Kumara pastoviai lankėsi tamsiose planetose, tokiose kaip Žemė, su gelbėjimo misija ir padėjo joms pakilti. Kaip tai vyko tose planetose? Ar jose taip pat įvyko toks gyvybės srautų sumaišymas kaip tai įvyko Žemėje?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sanat Kumaros per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Yra įvairūs būdai apibūdinti, kas įvyko Žemėje ir kitose planetose. Galite tai apibūdinti kaip eksperimentą, kuris reikštų, kad nežinome baigties. Ir iš tam tikros perspektyvos galėtume sakyti, kad iš tiesų nežinome baigties, kadangi nežinome, kaip tiksliai reaguos skirtingos žmonių grupės. Tačiau, kita vertus, mes iš tiesų žinome, kokia bus baigtis, nes galiausiai Žemė bus pakelta, esmė tėra, kaip tai įvyks. Ir kas per šį procesą nutiks individualiems gyvybės srautams.

Tai yra tiesa, kad dalis eksperimento Žemėje buvo sumaišyti šiuos daugelį skirtingų žmonių, kad išardytume šią labai monotonišką, suvienodintą kultūrą, kurią buvo sukūrę Žemės gyventojai. Dalis eksperimento taip pat buvo leisti čia ateiti puolusioms būtybėms, kadangi jos, kaip čia geriau pasakius, „labai gerai moka“ ardyti vienodumą.

Situacija kitose planetose buvo visiškai kitokia. Aš, kaip ir pats sakiau, vaidinau šį vaidmenį daugelyje skirtingų planetų – ateidamas jas gelbėti nuo jų pačių susikurto savidestrukcinio sūkurio. Tačiau daug įvairių scenarijų buvo suvaidinta įvairiose planetose. Ir iš tiesų būtų per daug į visa tai leistis ir nekonstruktyvu visa tai aprašyti atsakyme į specifinį klausimą. Galbūt duosime apie tai mokymus kitą kartą. Tačiau, kita vertus, kiek reikšmingi šie mokymai gali būti situacijai Žemėje, nes juk būtent su ja mes šiuo metu turime tvarkytis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels