Ar gali dvasinėje karalijoje esančios būtybės nupulti į dualizmą?

Klausimas: Maitrėjos knygoje yra užsimenama apie būtybes, kurios nupuolė iš dvasinės karalijos. Esu sumišęs, nes kaip dvasinėje karalijoje esančios būtybės galėtų įžengti į dualistinę sąmonę ir nupulti?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Tai yra klaidingas supratimas, nes Maitrėja kalba ne apie dvasinę karaliją, o apie ankstesnes sferas. Maitrėjos knyga įveda ankstesnių sferų koncepciją. Tiesą sakant, dalis Maitrėjos knygos tikslo yra perduoti aukštesnį mokymą, kuris galėtų išspręsti klausimą, tam tikra prasme, užsilikusį nuo, pavyzdžiui, Summit Lighthouse mokymų, kuriuose neegzistavo ankstesnių sferų koncepcija. O taip pat Apreiškimo Knygoje yra kalbama apie karą danguje ir kaip Mykolas su savo angelais kovojo su drakonu, ir drakonas nenugalėjo, ir buvo išmestas iš dangaus, ir taip toliau.

Summit Lighthouse tarsi toliau statė ant šios idėjos, kad puolusios būtybės buvo dvasinėje karalijoje nupuolę angelai. Ir esi visiškai teisus: kaip gi dvasinėje karalijoje esanti būtybė galėtų įžengti į dualizmą ir nupulti? Labai sunku įsivaizduoti, kad tai galėtų nutikti, kadangi tenai jūs tiesiogiai patiriate Dievą ir vienovę. Maitrėjos knygos tikslas yra išrišti šią dilemą, paaiškinant, kad egzistavo ankstesnės sferos, kurios dar nebuvo pakilusios, ir būtent tenai nupuolė šios būtybės.

Tiesiog Summit Lighthouse buvo pristatoma, kaip ir Biblijoje, kad egzistuoja žmonės ir egzistuoja angelai. Ir be Dievo bei pakylėtųjų mokytojų daugiau nėra jokių kitų būtybių. Maitrėjos knygoje yra pateikiamas daug platesnis mokymas, kuris parodo, kad egzistavo ankstesnės sferos, kuriose nupuolė būtybės. Galite matyti, kad kai kuriuose ankstesniuose per mane perduotuose mokymuose mokytojai vis dar naudojo puolusių angelų koncepciją, tačiau kažkuriuo metu nustojo tai daryti. Man regis, kad būtent Maitrėjos knygoje jie pradėjo vietoj šios koncepcijos naudoti puolusių būtybių terminą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels