Ar iš tiesų danguje yra puiku?

TEMOS: Danguje nėra įprastinių dienų – žmonės negali suvokti nesibaigiančio augimo – ego nori saugumo

Klausimas: Kai mėginame įtikinti žmones tapti dvasingais ir eiti dvasiniu keliu į dvasinę karaliją, suprantu, kad turime visiškai atiduoti savo kūnišką protą ir ego, ir apdovanojimas už tai bus mūsų pakilimas į dangų, tačiau dalykas, kurio nesuprantu, yra tai, koks yra tas dangus. Turiu omenyje, daugeliui žmonių yra labai linksma būti kūne, tad turbūt norėčiau paklausti, kokia yra įprastinė pakylėtojo mokytojo diena ir kuo gi tas dangus yra puikus?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels.

Kuo yra puikus dangus? Negalėsite to iš tiesų suprasti, kol patys čia nepabuvosite. Nes galiu jus užtikrinti, kad nėra įmanoma perduoti Žemėje esantiems žmonėms, ką reiškia būti danguje.

Tačiau galiu jus užtikrinti, kad danguje nėra įprastinių dienų, nes kiekviena diena yra nauja – nauja šlovės ir džiaugsmo diena, gilesnio gyvenimo misterijų, kurios yra Dievas ir mūsų pačių individualizuota Esybė, supratimo diena. Danguje yra nuolatinis augimas ir niekada nesibaigiantis džiaugsmas.

Ir būtent tai yra sunkiausia suprasti Žemėje esantiems žmonėms. Štai kodėl matote tiek daug žmonių, kurie įstringa tam tikrame lygmenyje, net ir krikščionys, kurie negali suprasti, kad aš, Jėzus, pasikeičiau, ir kad neatitinku teiginio Biblijoje: „Jėzus Kristus – toks pat vakar, šiandien ir amžinai.“

Tai tiesiog yra ego, kuris nori paimti dangų ir įgrūsti jį į uždarą dėžutę, ir kai dėžutė bus uždaryta, ego galės jaustis viską kontroliuojantis. Tol kol, žinoma, antrasis termodinamikos dėsnis nepradės griauti ego jausmo, kad jis viską kontroliuoja.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2007 Kim Michaels