Dvasinė šviesa ir žmonių teismas

Klausimas: Norėčiau sužinoti, kaip dvasinė šviesa atneša teismą žmonėms. Ar tiesa, kad Vandenio amžiuje bus perduota daugiau šviesos, kuri atneš žmonių teismą ir paims juos iš įsikūnijimo?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels:

Iš tiesų tai ne pati šviesa atneša teismą, o individualaus gyvybės srauto daromi pasirinkimai. Tad vėlgi, tai yra senoji sąmonė, skleidžianti tolimo Dievo danguje projekciją.

Žmonės tūkstančius metų samprotavo, kad, jeigu jiems nutinka kažkas blogo, tai yra bausmė iš Dievo. Kaip mėginome paaiškinti, mes nė vieno nebaudžiame ir neteisiame; mes leidžiame Laisvos Valios Įstatymui tuo pasirūpinti pagal pačių žmonių pasirinkimus.

Tačiau mes iš tiesų turime teisę mesti iššūkį žmonėms, kurie yra nusileidę į labai žemą sąmonės būseną. Ir vienas iš būdų, kuriuo metame iššūkį žmonijai, yra tai, kad perduodame tokį didelį dvasinės šviesos kiekį, jog žmonės tiesiog negali jos ignoruoti, ir privalo arba priimti arba atstumti šviesą.

Tai yra tikra tiesa, kad Vandenio Amžiuje perduosime akceleruotą šviesos srautą, tačiau tai bus daroma labai palaipsniui ir atsargiai, adaptuojant jį prie žmonių reakcijos. Tačiau tai yra tikra tiesa, kad Vandenio šviesa mes iššūkį daugeliui individų, kurie yra prisirišę prie to, kaip viskas buvo daroma Žuvų Amžiuje. Ji netgi mes iššūkį daugeliui struktūrų, ir kaip visada, netgi kaip matote gamtoje, tie, kurie nesugebės prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, privalės išnykti.

Yra gyvybės srautų, kurie, labai tikėtina, nepriims Vandenio šviesos ir todėl bus paimti iš įsikūnijimo. Dauguma jų bus paimti pasibaigus jų natūraliai gyvenimo trukmei, tačiau kai kurie iš jų bus paimti anksčiau, jeigu įvykdys rimtus kitų žmonių laisvos valios pažeidimus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2013 Kim Michaels