Linijiškas požiūris į mokymą

Klausimas: Savo įstabioje knygoje „Laisvė nuo Vidinių Dvasių“, Maha Čohanas sako, kad bet kuriuo kelio momentu susiduriame su trimis skirtingomis dvasiomis. Su ta, kurią sukūrėme tame sąmonės lygmenyje, kuriame esame dabar, su dvasia, kuri atitinka šį lygmenį, ir kuri yra šio lygmens iliuzija, ir dvasia žemiau 48 lygmens, kuri atitinka kolektyvinės sąmonės dvasias. Kelias turi tris pakopas, nuo 48 iki 96 lygmens, nuo 96 iki 144, ir nuo 47 iki pirmo lygmens. Kaip Jėzus paaiškina savo knygose „Laisvė nuo ego žaidimų“ ir „Laisvė nuo ego dramų“, žemiau 48 lygmens esančios dvasios yra epinis mąstymas ir jos yra susijusios su kolektyvine sąmone. O tarp 48 ir 96 lygmenų esančios dvasios koncentruojasi į mūsų individualumą. Bet dabar susikoncentruokime į dvi dvasias virš 48 arba 96 lygmenų, kurios yra skirtingos. Kaip sako Maha Čohanas, kadangi viena yra tikra ir padeda mums pakilti vienu lygmeniu aukščiau, o kita yra šio lygmens iliuzija, mėginanti sustabdyti mūsų vystymąsi. Iš kur ateina ši paskutinė dvasia? Ar ji buvo sukurta ego savo mėginimuose išgyventi ir priešintis savo išnykimui? O gal tai yra mūsų Kristaus AŠ antitezė, netikros hierarchijos dvasia, kaip Motina Marija kartą sakė, kad mes taip pat turime tokią mus stebinčią dvasią? O gal mes ją patys sukūrėme, kurdami naują dvasią, kadangi esame Žemėje, kur visos dvasios eina poromis? Ar galėtume, remdamiesi Jėzaus knygomis „Laisvė nuo ego dramų“ ir „Laisvė nuo ego žaidimų“, sakyti, kad iliuzijos dvasios, dvasios, paremtos iliuzija, buvo sukurtos ego iš savo klaidingų įsitikinimų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, visų pirma jums reikia suprasti, kad nors tai yra visiškai suprantamas klausimas, šis klausimas taip pat labai stipriai ateina iš linijiško, analitinio proto. Naudojatės analitiniu protu skirtingoms koncepcijoms sujungti, kurios iš tiesų buvo duotos skirtingiems sąmonės lygmenims, ir norite jas įpinti į nuoseklią pasaulėžiūrą, kurią analitinis protas galėtų suvokti. Tačiau tai nėra aukščiausias būdas taikyti mokymą.

Tai yra suprantamas būdas, atsižvelgiant į Vakarų pasaulio kultūrą ir analitinio proto sudievinimą. Tačiau dvasios mokiniui tai nėra aukščiausias įmanomas požiūris, kadangi tai pernelyg viską be reikalo sukomplikuoja. Sumaišai skirtingas koncepcijas, kurių, jeigu būtum studijavęs iš labiau intuityvios perspektyvos, būtum suvokęs, neįmanoma išdėstyti šioje linijiškoje linijoje, kurioje jos visos dailiai tilptų į šias atskiras kategorijas.

Mes net ir savo mokymuose ego koncepciją naudojome skirtingais būdais. Mes, pavyzdžiui, perdavėme mokymus apie ego dramas, kurie buvo perduoti tam tikram sąmonės lygiui, paremtam tam tikru populiariu požiūriu į ego, kuris yra dažnai pasitaikantis tarp dvasingų žmonių. Tačiau nuo to laiko mes perdavėme kitus mokymus, kurie yra grįsti aukštesniu, daugiau niuansų turinčiu požiūriu.

Ir čia norėčiau pasakyti, kad visas savo atskirąsias savastis sukūrėte jūs, pasirinkdami patikėti tam tikra iliuzija. Nėra konstruktyvu sakyti, kad ego kuria savastis. Savastis sukūrėte jūs, priėmę sprendimą patikėti tam tikra iliuzija arba priėmę sprendimą, kaip reaguosite į specifines situacijas, ypač į sudėtingas situacijas.

Tačiau jeigu paimtumėte ankstyvuosius mokymus, kuriuos, pavyzdžiui, perdaviau apie ego, jie buvo paremti šia idėja, kuri yra plačiai paplitusi dvasingų žmonių tarpe, tai yra, kad ego yra kažkokia būtybė, egzistuojanti jūsų pasąmonėje. Tai yra atskira būtybė, kuri gali jumis manipuliuoti, gali jus kontroliuoti ir priiminėti už jus sprendimus. Tai tiesiog buvo mokymas, kurį mes perdavėme tam suvokimo lygmeniui.

Tačiau nuo to laiko perdavėme mokymą, kad ego nėra vienalytė, koherentiška būtybė. Nėra taip, kad jumyse egzistuotų atskira būtybė. Ego yra visų šių atskirųjų savasčių konglomeratas. Galite išrišti atskirąsias savastis vieną po kitos, šitaip sumažindami įtaką, kurią jums turi ego. Galėtume sakyti, kad ankstyvuosiuose mokymuose ego buvo tiesiog naudojamas kaip plati koncepcija, specifiškai neapibrėžta koncepcija, kaip kažkas, kas egzistuoja jūsų psichologijoje ir ką jums reikia įveikti. Tačiau vėlesniuose mokymuose buvo pasakyta, kad atskirosios savastys, kaip paaiškinau, iš tiesų būtent ir sudaro šį ego.

Na ir dabar, dalis ego taip pat yra tai, kaip jūs į save žiūrite. Kaip sakėme šioje konferencijoje, egzistuoja tam tikri jūsų psichologijos aspektai, kurie nėra specifinė atskiroji savastis, sukurta specifinėje situacijoje ar atitinkanti specifinį lygmenį tarp 144 lygmenų. Jie apima platesnius dalykus, tai, kaip jūs žiūrite į gyvenimą, kaip žiūrite į save. Ir būtent apie tai mes kalbame, kalbėdami apie tai, kaip galite pakeisti savo sąmonę ir priimti kitokį požiūrį į dvasinį kelią.

Daugiau pernelyg į tai nesiplečiant, noriu pasakyti: imkite mokymą tokį, koks jis yra, ir suvokite, kad jis yra perduotas tam tikram sąmonės lygiui. O tuomet, kai pajusite išgavę viską, ką norėjote išgauti iš to mokymo, pereikite į kitą mokymo lygmenį. Ir nesileiskite į tas detalias analizes linijišku protu, kuriame norite viską sudėlioti į tą patį paveikslą. Suvokite, kad tiesiog atėjo laikas paimti naują mokymą ir leisti tam mokymui išvesti jus į kitą jūsų kelio lygmenį. Ir kai tenai nusigausite, paimsite kitą mokymą, ir taip toliau.

Kuo aukščiau pakylate savo sąmonėje, tuo nesvarbiau jums yra mėginti sudėti viską į šį vientisą paveikslą. Tuo nesvarbiau jums tampa knebinėtis į žodžių prasmę, kadangi suvokiate, jog visada galima suvokti daugiau nei yra įmanoma pasakyti žodžiais, tad žodžiai jums tampa vis mažiau ir mažiau svarbūs. Mes matėme metams bėgant mokinius įvairiose dispensacijose, įvairiuose dvasiniuose mokymuose, kurie tapo beveik apsėsti šio noro atrasti prieštaravimus arba tai, kas atrodo kaip prieštaravimai. Ir, jeigu kalbėtume visiškai atvirai, bet kuris iki tam tikro dydžio išaugęs mokymas turės tai, kas gali atrodyti kaip prieštaravimai, žvelgiant į tai iš linijiško proto, kaip prieštaravimus galite atrasti, arba tariamus prieštaravimus, krikščioniškose evangelijose.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels