Formą prisiimantys mokytojai

Klausimas: Pakylėtieji mokytojai gali lengvai prisiimti formą, jeigu yra būtina, bent aš taip manau. Bet mes tuomet aptingstame, o jie nori to atsikratyti, ir dėl to nebegauname tos formos. Tik tuomet, kai to reikia, kai iš tiesų to reikia, jie gali prisiimti formą.

Atsakymas iš Kim Michaels konferencijoje Olandijoje 2015 metais:

Kimas: Taip, ir jie gali prisiimti įvairias formas. Jeigu pažvelgtumėte į visus tuos daugybę žmonių pasaulyje, kurie, pavyzdžiui, regėjo Jėzų savo vizijose, šios vizijos nebuvo vienodos. Tad linijiškas protas nori sakyti: „Na, jeigu Jėzus iš tiesų yra ten aukštai ir jis turi tam tikrą formą, tuomet jis visada turėtų atrodyti toks pat visiems, kurie jį pamato. Kitaip tai nėra tikra. Tavo vizija nėra tikra, kadangi ji nepanaši į manąją.“ Ir tuomet prasideda visos tos kovos, kas yra visiškai nereikalinga.

Jau anksčiau apie tai kalbėjau, apie suvokimo filtrus, ir ką apie tai sako kvantinė fizika, kad, kai į kažką žiūrime, mūsų sąmonė bendrakuria tai, ką matome. Tad manau, kad, jeigu Jėzus pasirodo žmogui, kuris turi susikūręs tam tikrą jo įvaizdį ir yra kilęs iš tam tikros kultūrinės aplinkos, tuomet jis prisiims pavidalą, su kuriuo šis žmogus yra pažįstamas, su kuriuo jis gali užmegzti ryšį, kurį jis gali priimti.

Tad iššūkis, su kuriuo susiduriame – ir būtent tai mokytojai ir mėgina mums dabar pasakyti – yra neiti ir nesakyti, kad tik šitaip jie gali pasirodyti, ar kad tai yra jų visuminė esybė. Turime suprasti, kad iš dalies tai yra ir mūsų kūrinys, tai, ką mes matome. Nėra taip, kad vizija nėra reali ar tikra. Tiesiog mes negalime tikėtis, kad mokytojai visada taip atrodys.

Komentaras: Jėzus vienoje iš savo knygų netgi sako, kad jis atėjo šios knygos pavidalu, kuri buvo perduota. Jis pasakė, kad prisiėmė knygos pavidalą. Tad jis nėra kaip nors apribotas.

Kimas: Ne, jie gali prisiimti bet kokį pavidalą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels