Kodėl tiek mažai diktavimų iš Kuthumi?

Klausimas: Girdėjau, kad mokytojas Kuthumi taip pat yra pasaulio mokytojas kaip ir Jėzus, tačiau iš jo galime rasti tik kelis diktavimus. Ar tam egzistuoja kažkokios ypatingos priežastys? Ar galėtumėte rekomenduoti pasiuntinį pasaulyje, priiminėjantį žinias iš Kuthumi?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Kuthumi per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Seule, Korėjoje 2016 metais:

Nėra jokios ypatingos priežasties, išskyrus tai, kad bet kuris pasiuntinys turi tam tikrus mokytojus, su kuriais dirbo daugelį įsikūnijimų, ir todėl šiems mokytojams jaučia didesnį artumą. Žinoma, aš esu pasaulio mokytojas kartu su Jėzumi, tačiau šis pasiuntinys turi labai artimą ryšį su Jėzumi, ir Jėzus turėjo tiek daug mokymų, kuriuos norėjo perduoti, kad man tiesiog nebuvo erdvės ar galimybės dirbti su šiuo pasiuntiniu.

Šiuo metu nenoriu rekomenduoti jokio kito pasiuntinio, tačiau rekomenduočiau, kad jūs, jeigu pripažįstate šį pasiuntinį, koncentruotumėte į tuos mokytojus, kurie per jį kalba. Galiu jus užtikrinti, mano mylimieji, kad aš esu toks artimas Jėzui, jog, jeigu koncentruositės į Jėzų, taip pat tapsite artimesni ir man, ir tuomet galėsite pasinaudoti savo ryšiu su Jėzumi, jo diktavimais, išsiugdyti asmeniniam vidiniam ryšiui su manimi, jeigu jaučiate turintys tokį ryšį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels