Psichologijos gydymas yra visą gyvenimą trunkantis procesas

Klausimas: Praradau daug man artimų žmonių, prie kurių buvau prisirišęs. Per pastaruosius metus daug dirbau su pakylėtųjų mokytojų perduotais įrankiais, gydydamas ir paleisdamas savo praeities traumas ir įveikdamas savo gimimo traumą. Kartais jaučiu, kad nebesu taip stipriai prisirišęs prie praeities ir galiu ją prisiminti neutraliai, be emocijų. Tačiau vėliau ateina momentas, kai viskas ima kartotis iš naujo ir vėl imu jausti emocinį skausmą. Esu labai sumišęs, kodėl šitai vyksta? Tikrai nuoširdžiai mėginu žvelgti vidun ir tirti savo psichologiją, ir mėginu vengti mechaninio požiūrio. Galbūt nematau savo iliuzijos ar už šio prisirišimo esančių įsitikinimų. Arba galbūt esu labai nekantrus ir vieneri metai tiesiog yra labai trumpas laikas šiam procesui. Ar galėtų pakylėtieji mokytojai tai pakomentuoti?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, mano mylimieji, kai paimate knygą „Mano Gyvenimai“ ir mokymus apie gimimo traumą, galite matyti, kad daugelis jūsų Žemėje galėjote būti labai ilgą laiką, galėjote turėti daug, daug gyvenimų, tad nors jums perdavėme galingus įrankius, nėra realistiška tikėtis, kad tai bus galima išspręsti vos per vienerius metus. Tiesiog turite būti kantresni ir duoti sau daugiau laiko.

Taip pat turite suvokti, jog dėl tų jūsų turimų šablonų, kuriuos susikūrėte per daugelį gyvenimų, gali ateiti momentas, kai būsite kažką perdirbę ir jausite, kad tai perdirbote. Tačiau iš tiesų jūs perdirbote tik vieną kažkurį gyvenimą. Tad jaučiate kažkokį palengvėjimą. Tačiau toliau dirbdami su savo psichologija, galiausiai pasiekiate kažką iš ankstesnio gyvenimo, kas slypi giliau, arba ši problema nėra visiškai tokia pati problema, nors ir turi tam tikrų panašumų.

Turite būti kantrūs ir suvokti, kad egzistuoja tam tikri ciklai, kuomet jums reikia gilintis į tam tikrą problemą, ją išrišti ir, taip sakant, iškilti įkvėpti oro, kuomet pajaučiate tam tikrą palengvėjimą. O tuomet vėl neriate į pasąmonės gelmes ir susiduriate su ta pačia problema iš gilesnio lygmens, arba su ja susijusia problema, kurios neišsprendėte pirmą kartą.

Tad tiesiog turite turėti kantrybės su savimi, pakeiskite savo nusistatymą, kad į tai žiūrėtumėte, kaip sakė pasiuntinys, kaip į visą gyvenimą trunkantį savo psichologijos gydymo procesą. Atvirai tariant, vienas gyvenimas yra labai trumpas laiko tarpas psichologijai išgydyti, lyginant su tuo, kiek gyvenimų praleidote kurdamiesi traumas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels