Dangus

Čakrų sukimosi kryptis

Klausimas: Ar galėtumėte paaiškinti, kokia yra teisinga čakrų sukimosi kryptis?

Atsakymas iš Kim Michaels konferencijoje Estijoje 2017 metais:

Jos paprastai sukasi pagal laikrodžio rodyklę. Tai nėra pagal laikrodžio rodyklę, jeigu žiūrite į save iš išorės. Pagal laikrodžio rodyklę reiškia iš čakros vidaus. Tad šitaip yra pagal laikrodžio rodyklę. Iš jūsų perspektyvos atrodo, kad prieš laikrodžio rodyklę. Tačiau iš čakros, jeigu žiūrėtumėte iš savo čakros, tarkime, jeigu žiūrėtumėte į ją kaip į rutulį arba cilindrą, tuomet šitaip būtų pagal laikrodžio rodyklę.

Klausimas: Iš kur žinoti, kad ji sukasi teisinga kryptimi?

Kimas: Na, jeigu ji sukasi klaidinga kryptimi, galite dažnai jausti nerimastingumą čakroje, ar netgi galite jausti fizinį skausmą. Vieną kartą turėjau situaciją, kai dar buvau visai neseniai atradęs pakylėtųjų mokytojų mokymus. Man būdavo sunku užmigti. Ir dažnai jausdavau tam tikrą nerimą, stresą. Ir vieną dieną skaičiau knygą. Ši knyga buvo iš Summit Lighthouse, diktavimai iš Kuthumi.

Iš išorės niekas, bent jau mano suvokimu, to nesukėlė; tačiau staiga supratau, kad mano saulės rezginio čakra sukasi klaidinga kryptimi. Suvokiau tai ir supratau, kad daugybę metų jaučiau šį beveik fizinį skausmą saulės rezginio srityje. Ir tiesiog kažkaip spontaniškai susiderinau su Kuthumi, apie tai negalvodamas.

Staiga, tiesiogine to žodžio prasme, pamačiau savo vidiniu žvilgsniu iš viršaus nusileidžiančią ranką. Ir pamačiau, kad mano čakra yra tarsi diskas su rankena, kaip būna tos rankenos, kurias galima pasukti. Ši ranka tiesiog pagriebė tą rankeną ir labai lėtai sustabdė čakros sukimąsi. Ir akimirką pajutau, tarsi čakra būtų visiškai sustojusi. Ir tuomet, labai lėtai, ji pradėjo suktis kita kryptimi, pamažu greitėdama. Ir nuo tos akimirkos niekada daugiau nebejaučiau šio fizinio skausmo. Nežinau, kodėl tai įvyko. Tai tiesiog buvo dovana, kurią gavau. Ir būtent dėl to sakau, kad dažnai galime fiziškai kažką jausti čakros srityje, jeigu ji yra labai nesubalansuota ir sukasi klaidinga kryptimi.

Klausimas: Tai visos čakros sukasi pagal laikrodžio rodyklę?

Kimas: Savo natūralioje būsenoje jos sukasi pagal laikrodžio rodyklę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels