Dangus

Energija seka paskui dėmesį

Klausimas: Ką reiškia pasakymas, kad energija teka ten, kur krypsta dėmesys?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Na, priešingai nei jums teigia mokslas, mano mylimieji, jūsų juslės nėra vien pasyvūs imtuvai. Kai jūs į kažką žiūrite, šviesos spinduliai, žinoma, iš to objekto patenka į jūsų tinklainę, jie paliečia jūsų tinklainę, tačiau energija taip pat yra nukreipiama į išorę per jūsų žvilgsnį. Ne per fizines akis, nes tai nėra fizinė energija, tačiau egzistuoja psichinė energija, kaip galėtume ją pavadinti – emocinio, mentalinio, identiteto lygmens energija. Tai galioja bet kokiems dalykams, į kuriuos sukoncentruojate savo dėmesį. Būtent dėl to ankstesnėse dispensacijose sakiau – tiesą sakant, kalbėjau apie tai alchemijos knygose, – kad žmogus yra savo dėmesio vergas, nes kur eina jo dėmesys, ten eina ir jo energijos, ir žmogus gali tik sekti iš paskos.

Tad tai iš tiesų yra realybė, kad ten, kur koncentruojate savo dėmesį, tam atiduodate savo energiją. Būtent dėl to sakėme, kad jeigu žmonių grupė susirinks drauge, pavyzdžiui, religiniame judėjime, jie per laiką sukurs kolektyvinį padarą, ir galiausiai jis gali tapti toks stiprus, kad sugebės užvaldyti individų protus. Būtent dėl to egzistuoja ir priklausomybės.

Žmonės, kurie tūkstančius metų gėrė alkoholį, sukūrė šį kolektyvinį alkoholio padarą, kuris yra toks stiprus, kad gali užvaldyti daugelio individų protus. Bet kokioje srityje, bet kokioje žmogiškoje veikloje egzistuoja tendencija tai daryti, ir tai yra padaroma per jūsų dėmesį. Tai, žinoma, nėra fiziška – tai vyksta emocinėje, mentalinėje ir identiteto karalijose, – tačiau tai yra labai teisingas mokymas. Jums, žinoma, yra svarbu šitai suvokti, ir jeigu jaučiate, kad esate veikiami arba buvote veikiami, arba žmonės, kuriuos jūs pažįstate, yra veikiami tokių padarų, iš tiesų galite išsakyti prašymus, kad žmonės būtų išlaisvinti, o padarai būtų surakinti ir sudeginti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels