Gyvenimas natūralioje planetoje

Klausimas: Šis asmuo turi daug klausimų apie gyvenimą natūralioje planetoje: apie tenai egzistuojančią ekonomiką, valdžią, ar puolusioms būtybėms yra leidžiama būti natūralioje planetoje, ir ar egzistuoja Aukso Amžiaus ekvivalentas natūralioje planetoje?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Lengviausias iš atsakymų, kurį būtų galima čia duoti, yra, kad puolusioms būtybėms, žinoma, nėra leidžiama būti natūraliose planetose. Tiktai tuomet, kai planetos gyventojai savo planetą nugramzdina žemiau tam tikro lygmens, puolusios būtybės gali inkarnuotis toje planetoje.

Ar egzistuoja Aukso Amžius natūraliose planetose? Na, galėtume sakyti, kad egzistuoja nesibaigiantis Aukso Amžius, nes planeta yra aukštesnėje būsenoje nei Žemė ir joje vyksta nuolatinis augimas. Aukso Amžiaus koncepcija yra šiek tiek reliatyvus terminas, ta prasme, kad jis egzistuoja kontraste su ne-visai-aukso amžiumi. Galite pažvelgti į tai, kaip naudojate sąvokas istorijoje – akmens amžius, geležies amžius, bronzos amžius, tas ir anas – ir galite čia matyti tam tikrą simbolizmą, ta prasme, kad akmuo reprezentuoja tam tikrą sąmonės lygį. Geležis reprezentuoja tam tikrą sąmonės lygį, o natūralioje planetoje neturite šito kontrasto. Neturite tokios žemos būsenos, kokią matote Žemėje, ir todėl iš tiesų Aukso Amžiaus terminologija nėra naudojama.

Kokia yra ekonomika, kokia yra valdžia natūralioje planetoje? Na, tai priklauso nuo to, apie kurią natūralią planetą kalbame. Egzistuoja didžiulė įvairovė tarp natūralių planetų, milžiniška įvairovė. Yra tiek daug erdvės kūrybiškumui, kad iš esmės tai priklauso nuo to, ką specifinės planetos gyventojai nusprendė padaryti su ekonomika, su valdžia.

Nėra taip, mano mylimieji, kad natūraliose planetose turėtumėte tam tikrą standartą ir visos planetos būtų panašios – jos yra labai, labai skirtingos. Tiesą sakant, galėtume sakyti, kad nenatūraliose planetose yra daug mažiau įvairovės, kadangi jos visos yra paveiktos dualistinės sąmonės, kuri yra iš prigimties ribota. Egzistuoja tam tikra įvairovė pagal tai, kurie dualistiniai poliai buvo sukurti planetoje, tačiau įvairovės nėra ta prasme, kad visose nenatūraliose planetose egzistuoja dualizmas.

Šiuo metu nenoriu plėstis į gyvybės natūralioje planetoje aprašymą. Galbūt tai padarysime kurioje nors ateityje perduotoje knygoje, kuri taip pat bus fantastinė arba teigs, jog yra fantastinė, tačiau taip pat nenoriu, kad savo protą užrakintumėte mąstyme, jog natūrali planeta privalo būti tokia ir tokia, nes tai gali apriboti jus, ta prasme, kad tie iš jūsų, kurie atvykote iš natūralių planetų, tie iš jūsų, kurie esate avatarai, ne visi atvykote iš tos pačios planetos. Tad jeigu iš tiesų galėtumėte aiškiau sau nušviesti, ką prisimenate iš natūralios planetos, atrasite, kad tai nėra tas pats, ką prisimena kiti. Tad nenorime, kad tai taptų konfliktų šaltiniu, kuomet imate galvoti, kad natūrali planeta gali būti tik tam tikrame būvyje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels