Materializavimas ar kūrimas

Klausimas: Mano klausimas tikriausiai būtų Jėzui. Norėčiau daugiau sužinoti apie tai, kuo skiriasi kūrimas nuo materializavimo. Nes, pavyzdžiui, turiu idėją netolimoje ateityje kurti savo verslą, kad įgyčiau šiek tiek daugiau finansinės laisvės ir laiko. Tačiau esu šiuo klausimu šiek tiek nusivylęs. Nes tai būtų tokia kaip ir materializacija, tačiau nežinau, ar tai yra leidžiama. Ir kuo skiriasi kūrimas nuo materializavimo?

Kimas: Ar turi omenyje kažkokį konkretų skirtumą? Kodėl iš viso klausi, ar yra kažkoks skirtumas?

Žmogus: Na, aš taip pat manau, kad tuo būdu aš kaip ir kuriu, tačiau visur skaitau, kad nėra leidžiama kažką materializuoti Žemėje. Labiau turi būti kūrimas, nes mes esame bendrakūrėjai ir…

Kimas: Taip. Bet dėl to aš ir klausiu, nes jaučiu, jog savo prote turi specifinį požiūrį, ką reiškia materializuoti ir ką reiškia kurti. Ir tiesiog prašau, kad tai paaiškintum.

Žmogus: Man tai yra tas pats, nes be kūrybiškumo tiesiog negalime – kūrybiškumo rezultatas yra materializacija.

Kimas: Nes aš savo prote taip pat paklausčiau: o ar yra kažkoks skirtumas? Ir matau, kad kai kuriems žmonėms iš tiesų yra kažkoks skirtumas, nes jie į tai turi kitokį požiūrį.

Žmogus: O argi tarp jų nėra skirtumo?

Kimas: Na, kai kuriems žmonėms yra. Dėl to ir klausiu tavęs apie tai. Nes žinau, kad yra žmonių, kurie turi šį įsivaizdavimą, jog įmanoma materializuoti dalykus iš oro. Yra kitų žmonių, kurie stengiasi materializuoti dalykus vien proto galiomis, užuot kažką kūrę. Tačiau daugelis žmonių taip pat mato, kad, kai, pavyzdžiui, kuriate verslą, šį verslą materializuojate. Tačiau jūs, žinoma, imatės praktinių žingsnių tai daryti; nesėdite ir nematerializuojate visko protu.

Žmogus: Pavyzdžiui, kadangi būnu namuose, aš tikriausiai norėčiau dirbti su vaikais. Ir vis dar tebežiūriu į tai iš savo perspektyvos. Tačiau noriu dirbti su vaikais; turiu ieškoti kažkokio specifinio dalyko ir tai yra materializacija, kuri – ar tai man yra leidžiama? O gal tiesiog turėčiau koncentruotis į save ir į savo sąmonės kėlimą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais:

Mano mylimieji, yra žmonių, įžengusių į proto būseną, kurioje koncentruojasi į savo psichinių arba proto galių padidinimą, kad galėtų materializuoti dalykus iš oro, ar tai būtų auksas, ar tas, ar anas. Jie mano, kad tai yra dvasinių pasiekimų ženklas, tačiau, žinoma, tai nėra, ką mes jus skatiname daryti.

Visų pirma, taip yra dėl to, kad šiandieniniame amžiuje tai nėra tas būdas, kuriuo pakylėtieji mokytojai norėtų, kad mūsų mokiniai patrauktų žmonių dėmesį. Kaip ką tik sakiau ankstesniame atsakyme, norime, kad mūsų mokiniai būtų atviromis durimis šviesai perduoti; o ne kad kažką išoriškai materializuotų. Nors aš ir atlikau tam tikrus stebuklus prieš 2000 metų, juos atlikau dėl to, kad kolektyvinė sąmonė buvo daug žemesnė ir, tiesą sakant, reikėjo daug didesnių pastangų, kad iš viso galėtumėte patraukti žmonių dėmesį, nei reikia šiandien, nes šiandien daug daugiau žmonių turi didesnį atvirumą.

Jeigu atidėtume į šalį šį troškimą materializuoti dalykus iš oro; tuomet nebūtų jokio realaus skirtumo tarp materializavimo ir kūrimo. Jūs kuriate naudodamiesi savo kūrybiškumu, savo idėjomis, ir imatės tam tikrų fizinių praktinių žingsnių tai įgyvendinti. Ir tai, žinoma, yra leidžiama. Tai yra jūsų kūrybiškumo išraiška, ir jums nereikia bijoti eksperimentuoti su savo kūrybiškumu. Jums nėra būtina galvoti, kad tai kažkaip yra netinkama.

Tai iš tiesų yra vienas iš Kristiškumo išreiškimo būdų, kad iš tiesų galite materializuoti kažkokią naują idėją, ar tai versle, ar švietime, ar kitoje srityje, parodydami, kad egzistuoja geresnis būdas daryti dalykus, nei buvo daroma anksčiau. Ir todėl padedate gyvenimui progresuoti. Padedate kelti aukštyn Visumą. Ir taip pat nėra nieko blogo gauti už tai tam tikrą finansinį atlygį, kuris jums leistų toliau tarnauti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels