Dangus

Mokymai apie materializavimą

Klausimas: Šis klausimas būtų Sen Žermenui apie Alchemijos knygą. Šioje knygoje jis perdavė labai gilius ir labai išsamius mokymus apie materializavimą. Kokiu laipsniu šie metodai yra pagrįsti, ir ką dabar turėtume studijuoti, norėdami pagilinti savo žinias šia tema?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Na, mano mylimieji, jums, vėlgi, reikia žiūrėti į laipsnišką apreiškimą ir suprasti, kad dėl labai sudėtingos kolektyvinės sąmonės lygties ir kitų dalykų, egzistavo limitas, ką aš tuo metu galėjau perduoti. Tie mokymai yra pakankamai teisingi, tačiau realybė yra tokia, kad labai mažai žmonių sugebėjo juos iš tiesų pritaikyti. Žinoma, mes dabar mėginome padėti daug stipresnius pamatus kitų mokymų šia tema perdavimui. Ką turėtumėte studijuoti, kad galėtumėte toliau pasistūmėti šioje srityje? Na, žinoma, naudokitės knyga, kurią planuoju perduoti per ateinančių metų ciklą, kuri taip pat iš dalies bus apie materializavimą.

Jūs, žinoma, taip pat turėtumėte studijuoti mūsų perduotus mokymus apie gimimo traumą, apie atskirąsias savastis, kadangi – nepaisant to, kad mokymai, kuriuos anksčiau perdaviau, yra teisingi – jeigu turėsite pernelyg daug atskirųjų savasčių, jos užblokuos jūsų gebėjimą materializuoti. Žinoma, jūs taip pat galite grįžti atgal ir sakyti: „Bet kokia gi nauda materializuoti Maltos kryžių iš ametisto?“ Nauda slypi pačiame procese, tačiau savo būsimoje knygoje aš koncentruosiuosi į visai kitus dalykus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels