Žmogaus kūno sukūrimas

Klausimas: Neseniai mačiau seną filmą „Paveldėję Vėją“, kuriame iš esmės yra išjuokiama Biblija ir tuo pat metu garbinama Darvino knyga „Rūšių atsiradimas“. Filme regimai yra rodoma, kaip materialistinis mokslas pakeičia atgyvenusią ir meluojančią religiją, tačiau klaidų pilna abiejose barikadų pusėse. Evoliucijos teorija yra didelė šiuolaikinio švietimo dalis. Geriausia, ką būtų galima apie ją pasakyti, yra tai, kad jos pateikiamas požiūris yra dalinis ir neišbaigtas. Ar galėtumėte apie tai pakomentuoti, ypač kas liečia fizinių kūnų sukūrimą dvasinių būtybių apgyvendinimui? Jeigu viskas yra sukurta proto, ar gali fizinis kūnas tokioje planetoje kaip Žemė būti akimirksniu sukurtas savo galutinėje versijoje, o gal jis turi pereiti kažkokį laipsniškesnį vystymosi procesą? Terminą „galutinis“ čia naudoju labai tiksliai jo neapibrėždamas, nes akivaizdu, kad mūsų fiziniai kūnai sparčiai keičiasi, kad atspindėtų mūsų sąmonės lygį.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Natūralioje planetoje žmonių kūnai – jeigu galite juos vadinti žmonėmis natūralioje planetoje, tačiau naudokime Žemėje naudojamą terminologiją – nėra ilgo nėštumo pasekmė. Nėra reikalo lytiškai santykiauti, nėra nėštumo, vaikams nereikia gimti kūdikiais ir daug metų augti iki pilnametystės. Iš esmės galite materializuoti kūną per identiteto, mentalinį, emocinį lygmenis į fizinę plotmę.

Tai nėra įmanoma Žemėje ar bet kurioje kitoje nenatūralioje planetoje. Būtent dėl to nenatūraliose planetose turite situaciją, kurioje žmonių kūnai yra sukuriami per lytinį aktą, dauginimosi būdu, per ilgą nėštumą ir dar ilgesnį procesą, per kurį yra pasiekiamas suaugusiojo amžius. Šitai jūs, žinoma, matote ir gyvūnų karalijoje, ir būtent dėl to materialistiniai mokslininkai pavaizdavo žmones kaip tiesiog pažengusią gyvūnų formą, ir būtent dėl to jie tiki, kad egzistuoja visiškai materialistinis, mechaniškas evoliucinis procesas, vedantis nuo gyvūnų formų į žmones.

Jie labai gerai žino negalintys paaiškinti visų šio proceso pakopų, trūkstamos grandies vis dar tebetrūksta, tačiau jie nenori pažvelgti į visus savo tikėjimo sistemos nenuoseklumus, kaip to nenori daryti ir daugumos religijų nariai. Būtent dėl to jau anksčiau sakėme, kad materializmas iš esmės yra religija, siekianti išstumti specifiškai krikščionybės religiją.

Tad realybė yra tokia, jog Žemėje negalite materializuoti fizinio kūno per protą. Tai gali būti padaryta natūralioje planetoje, tačiau net ir tai, kaip teisingai pastebėjai, nebus galutinė kūno forma, kadangi natūralioje planetoje kūnas taip pat laikui bėgant keičiasi, keičiantis tame kūne gyvenančios būtybės sąmonei. Fizinis kūnas natūralioje planetoje nėra toks tankus, materija nėra tokia tanki, ir todėl galite, keisdami savo sąmonę, daug didesniu laipsniu pakeisti savo kūną nei tai yra įmanoma Žemėje.

Žemėje turite žmones, kurie naudojasi fizinėmis priemonėmis savo kūnui pakeisti, ir, žinoma, yra įmanoma pakeisti savo kūną vien protu, kaip tai sugeba daryti kai kurios toliau pažengusios būtybės, pavyzdžiui, jogai, ir šį gebėjimą aukso amžiuje įgis daugiau žmonių. Kai pasieksite aukštesnius aukso amžiaus lygmenis, žmonės sugebės pakelti savo sąmonę į aukštesnius lygius ir todėl pradės keisti kūną, tačiau vis dar tebeegzistuos įprastinis nėštumas, kuris bus reikalingas per visą ateinantį 2000 metų periodą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels