Dangus

Kaip organizuojamos pakylėtųjų mokytojų konferencijos

Klausimas: Ar nuo šiol kiekvienais metais rengsi konferencijas JAV? Kadangi paskutinė buvo prieš aštuonerius metus.

Atsakymas iš Kim Michaels, konferencijoje Los Andžele 2015 metais.

Kimas: Na, nežinau. Vėlgi, esmė čia yra, kad kažkas tai turi surengti, nes aš neturiu organizacijos. Neturiu man dirbančių žmonių, kurie galėtų suorganizuoti konferenciją per atstumą. Tad iš tiesų esu priklausomas nuo žmonių, kurie taria: „Gerai, aš prisiimsiu šį darbą. Aš tai suorganizuosiu.“

Taip tiesiog šiuo metu viskas vyksta, ir manau, kad būtent to nori ir mokytojai. Niekada nenorėjau vadovauti kokiai nors organizacijai. Nelaikau savęs lyderiu, kuris sakytų kitiems žmonėms, ką jie turėtų daryti. Į save labiau žiūriu kaip į rašytoją, kaip į pasiuntinį, perduodantį mokymus, ir tuomet nuo pačių žmonių priklauso, ką jie nori su tuo veikti. Nėra taip, kad mokytojai nenorėtų turėti kokios nors grupės ar organizacijos, tačiau tai neateis iš aukščiau. Tai ateis per dvasią iš tų, kurie pajaus vidinį impulsą tai daryti. Ir tik tokiu būdu tai gali įvykti. Tai viskas, ką žinau.

Praėjusiais metais pajaučiau, kad pakylėtieji mokytojai norėtų, jog atsirastų didesnė iniciatyva. Tačiau jie neketina per mane sakyti žmonėms, ką daryti, ir aš neketinu to organizuoti. Tai turi ateiti spontaniškai iš vidaus. Pavyzdžiui, kai paskutinį kartą turėjome konferenciją Rusijoje, Novosibirske, ten buvo grupė, dvasinė grupė, ir jie darė daug dalykų, naudodamiesi mano mokymais ir kitais mokymais. Tačiau tarp jų atsirado vienas žmogus, kuris gavo įkvėpimą suorganizuoti konferenciją, ir ji pateikė šį pasiūlymą grupei ir jie visi sutiko. Ir manau, kad tai yra labai gražu, kai tai ateina per žmones, kurie yra tam atviri.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels