Dangus

Intelektualus supratimas ar susiderinimas su širdimi

Klausimas: Kartais mąstau apie gilesnes priežastis, kodėl buvo sukurta visata ir kodėl buvo sukurtos kitos visatos. Ar Dievas mėgina suprasti arba patirti kiekvieną įmanomą patyrimą? Galbūt žiūriu į tai pernelyg teoriškai ir turėčiau priimti praktiškesnį požiūrį? Ar turėčiau sau leisti toliau mąstyti šias mintis? O gal apie tai mąstyti yra gryniausias laiko švaistymas?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, mes jums perdavėme mokymus apie tai, kodėl Dievas sukūrė visatą. Jis tai padarė norėdamas suteikti savimonę turinčioms Dievo tąsoms aplinką, kurioje jos galėtų augti. Be šito iš tiesų nėra daugiau jokios kitos įmantrios priežasties. Iš tiesų nėra taip, kad Dievas mėgintų patirti kiekvieną įmanomą patyrimą.

Klausimas iš tiesų yra toks: kai išstudijuojate tuos mokymus, ar iš tiesų yra kažkokia prasmė apie tai spekuliuoti? Yra būtina suvokti, kad kai kurie dvasios mokiniai per daugelį gyvenimų išsiugdė šį troškimą suprasti dalykus iš intelektualios, linijiškos, racionalios arba analitinės perspektyvos. Ir kaip mes mėginome tiek daug kartų paaiškinti, egzistuoja limitas, ką linijiškas protas iš tiesų gali suprasti apie daugelį dalykų.

Yra daug, daug dvasingų žmonių, kurie labai sulėtino savo progresą, pernelyg didelį dėmesį skirdami šiems labai subtiliems intelektualiems klausimams, nes jie iš tiesų neturi jokio realaus atsakymo, tačiau jie vis tiek sukausto jūsų mentalinę energiją ir jūsų dėmesį. Netgi galite matyti, jog yra daug dvasinių mokymų, kurie mėgina duoti šią labai labai sudėtingą pasaulėžiūrą, kurios tikslas iš tiesų tėra laikyti žmones prirakintus prie šio labai intelektualaus požiūrio į dvasinį kelią.

Jeigu norite pavyzdžio, Urantijos knyga čia yra puikus pavyzdys, tačiau iš tiesų yra daug ir kitų tokių mokymų. Netgi yra daug per čenelingus perduotų mokymų, kurie pateikia labai sudėtingą intelektualinį vaizdą. Tai iš tiesų gali tapti klystkeliu, kuriuo žmonės yra išvedami iš tikrojo kelio.

Yra žmonių, kurie sustabdė savo progresą, kadangi keletą gyvenimų jie buvo taip stipriai į tai susikoncentravę, kad iš tiesų neužmezgė ryšio su širdimi. Jie nenusileido į savo širdį, nevystė savo intuicijos, kadangi manė, jog šio intelektualaus supratimo pasiekimas yra raktas į dvasinį augimą.

Ir jums iš tiesų yra reikalingas tam tikras intelektualus supratimas, tačiau tai tikrai nėra viskas, ko jums reikia. Jums reikia pakilti virš šio intelektualaus supratimo ir nusileisti į savo širdį, kad ji padėtų jums pasinaudoti intuicija ir pagauti viziją, kurios neįmanoma išreikšti žodžiais, ir todėl analitinis protas iš tiesų negali jos suvokti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels