Dangus

Klausimas apie kundalini

Klausimas: Kokį praktinį patarimą galėtų mokytojai duoti žmonėms, kurie patiria intensyvų kundalini nuskaistinimo procesą? Daugeliui žmonių šis procesas kelia daug kančių. Kaip jie galėtų palengvinti šį procesą ir labiau jį subalansuoti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Mano mylimieji, kadangi jūs klausiate pakylėtųjų mokytojų, aš tiesiog paprašysiu jūsų pažiūrėti, ar daug mes kalbėjome apie kundalini savo mokymuose. Tad akivaizdus atsakymas būtų, naudokitės mokymais, kuriuos mes davėme, nes jie jums leis save nuskaistinti ir pakelti savo sąmonę. Yra mokymų apie kundalini, kurie turi tam tikrą pagrįstumą, o tiksliau, jie turėjo didesnį pagrįstumą ankstesniais amžiais, tačiau daugelis mokymų, kurie buvo perduoti rytietiškame kontekste, pagrinde yra skirti žmonėms Rytuose ir žmonėms Vakaruose nėra saugu jais naudotis.

Taip pat ir daugeliui žmonių Rytuose nėra saugu jais naudotis, nes kai kurie iš šių mokymų siekia sugeneruoti rezultatus, kurie yra labai dramatiški, tačiau dažnai žmonės tiesiog nepakelia jų poveikio. Tad kadangi klausiate manęs, aš sakyčiau, ignoruokite mokymus apie kundalini; vietoj to naudokitės mūsų mokymais. Egzistuoja mano perduoti šaukiniai ir invokacijos, kurie kelia šviesą per čakras, nuskaistina čakras, ir šie įrankiai yra sukurti būti saugūs šiandieniniams žmonėms Vakarų pasaulyje, o taip pat, žinoma, ir kitose pasaulio dalyse.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels