Ar gali gyvūnai reinkarnuotis žmonėmis?

Klausimas: Ar gali žmonės reinkarnuotis gyvūnais dėl tam tikros karmos? Ar gali gyvūnai išsivystyti tiek, kad gimtų žmogumi?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Seule, Korėjoje 2016 metais:

Ne, mano mylimieji, žmogus negali reinkarnuotis gyvūnu. Tai nėra teisingas mokymas, tai yra klaidingas kelio supratimas. Žmogus nėra panašus į gyvūną ta prasme, tarsi gyvūnas būtų per laipsnišką procesą evoliucionuojanti būtybė.

Maitrėja labai išsamiai paaiškina tai savo knygoje, tačiau realybė yra tokia, kad Žemėje egzistuoja du lygiagretūs keliai. Matote, kad gamtoje egzistuoja evoliucinis procesas, laipsniškas procesas, kuriam vadovauja sąmonę turinčios būtybės, tačiau pats procesas yra šiek tiek nesąmoningas. Būtent tai teisingai pastebėjo Čarlzas Darvinas, tai yra, kad gamtoje egzistuoja tam tikras nesąmoningas evoliucinis procesas. Tik dalykas, kurio jis nepripažino, ir kuris nebuvo pripažintas, yra tai, kad tai negalioja žmonėms.

Žmogiška būtybė užgimė aukštesnėje karalijoje ir čia nusileido iš šios aukštesnės karalijos. Daugelis sakytų, kad nusileido siela, bet mes dabar jums perdavėme labiau specifinius mokymus, kuriuose galime atskirti sielą, tai yra, keturis žemesniuosius kūnus, nuo Sąmoningojo AŠ. Ir vis dėlto, yra kažkas, kas nusileidžia iš aukščiau, ir būtent dėl to negalite, būdami žmogumi, reinkarnuotis į gyvūnų lygmenį. Jūs galite, būdami žmogumi, eiti priešinga evoliucijai kryptimi, pasiekdami tašką, kuriame jūsų sąmonė taip stipriai nužemėtų, kad nebegalėtumėte nusileisti į fizinį įsikūnijimą Žemėje. Tuomet patektumėte į astralinę plotmę, ir galite leistis į vis žemesnius astralinės plotmės lygmenis, kol nebegalėsite likti Žemėje, bet privalėsite pereiti į vietą, kuri savo sąmonėje būtų netgi dar žemesnė už Žemę, nors tokių vietų visatoje lieka vis mažiau.

Ar gali gyvūnas iševoliucionuoti į žmogaus lygmenį? Na, tai yra sudėtingas klausimas, pagrinde dėl to, kaip žmonės žiūri į gyvūnus. Tarp žmonių yra paplitusi tendencija į gyvūną žiūrėti kaip į individą, o tai nėra teisingas požiūris. Žinau, kad daugelis žmonių turi naminius gyvūnus, ypač kates ir šunis, o kartais ir arklius, su kuriais jaučia labai artimą ryšį, ir jie jaučia, kad šis gyvūnas turi sąmonę, turi asmenybę. Netgi galite jausti, kad turėjote keletą gyvūnų, ir kad tai buvo ta pati būtybė, ta pati sąmonė, kurią atpažįstate.

Na ir dabar, mano mylimieji, jūsų jausmai jūsų neklaidina, ta prasme, kad iš tiesų yra kažkas, su kuo galite užmegzti ryšį, tačiau turite suprasti, kad tai nėra gyvūnas savo išoriniame pavidale, tai yra elementalis, kuris sukūrė tą formą. Elementaliai sugeba progresuoti sąmonėje ir galiausiai gali pasiekti lygmenį, kuriame gali gauti trilypę liepsną ir pereiti į žmogišką įsikūnijimą. Egzistuoja tam tikra šiuo metu įsikūnijime esančių žmonių dalis, kurie savo gyvenimą pradėjo būdami elementaliais.

Viską pernelyg supaprastintume, jeigu sakytume, kad štai čia yra žmogus, kuris pirmą kartą įsikūnijo žmogui, o prieš šį savo įsikūnijimą žmogumi jis buvo kate arba šunimi. Tai buvo elementalis, kuris įkūnijo, pavyzdžiui, katę arba šunį, tačiau tai nėra šuns ar katės būtybė, perėjusi į žmogišką formą. Tai yra elementalis, kuris pasiekė tokį sąmoningumo lygmenį, kad pilnai nebesitapatina su kate arba šunimi, nes prisiėmė tam tikras žmogiškas savybes per savo ryšį su žmonėmis. Todėl elementalis, kad galėtų inkarnuotis žmogumi, privalo transcenduoti gyvūnišką formą ir palikti ją praeityje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels