Karmos išvalymas identiteto karalijoje

Klausimas: Šis klausimas būtų apie karmos išvalymą dvasinėje karalijoje. Kai tam tikru laipsniu subalansuojame savo karmą šiame gyvenime, galime užsitarnauti pakylėjimą. O tuomet likusią karmą subalansuojame aukštesnėje dvasinėje karalijoje. Tačiau girdėjau, kad yra ganėtinai sunku subalansuoti karmą dvasinėje karalijoje. Kaip mes valome karmą dvasinėje karalijoje? Ar galėtumėte paaiškinti, kodėl yra sunkiau subalansuoti karmą aukštesnėje karalijoje nei būnant įsikūnijime?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Aš atsakysiu į šį klausimą, kadangi mokytojai jau anksčiau yra apie tai kalbėję. Tačiau turiu pataisyti klausimą, kaip jis yra suformuluotas, kadangi karmos jūs nevalote dvasinėje karalijoje ar aukštesnėje dvasinėje karalijoje, jūs tai darote identiteto karalijoje. Tad mokytojai paaiškino, kad buvo perduota dispensacija, jog žmonės gali pakilti su 51% savo subalansuotos karmos. O taip yra dėl to, kad pirmieji 51% yra karma, kurią turime su kitais žmonėmis, ir ją mes turime subalansuoti fizinėje karalijoje. Ir, žinoma, mums tai yra lengviau padaryti čia, kadangi galime bendrauti su žmonėmis.

Tad mums yra didesnis iššūkis subalansuoti šią karmą. Būtų labai sunku subalansuoti šią karmą iš dvasinės karalijos. 49% karmos, kurią mes turime savyje, iš esmės yra tai, ką mokytojai vadina atskirosiomis savastimis. O tai yra vidinis dalykas, kurį galime išspręsti, spręsdami savo psichologiją.

Ir būtent dėl to mes tai galime subalansuoti iš identiteto karalijos prieš pakildami į dvasinę karaliją. Nors nežinau, ar būtų teisinga sakyti, kad tai yra sunkiau tenai daryti. Pranašumas, kurį turime būdami fiziniame įsikūnijime, yra toks, kad čia mums yra metamas didesnis iššūkis nei identiteto karalijoje.

Kitaip tariant, mokytojai identiteto karalijoje gali mus mokyti apie mūsų karmą. Jie gali pamėginti parodyti mums mūsų karmą. Tačiau čia, fizinėje oktavoje, esme priversti susidurti su didesniais iššūkiais, bendraudami su kitais žmonėmis, kuomet esame verčiami į juos reaguoti ir reaguoti į išorines sąlygas. Tad žvelgiant iš šios perspektyvos, galėtume sakyti, kad čia ją yra lengviau subalansuoti, kadangi mus yra metamas didesnis iššūkis, ir mums tikriausiai yra sunkiau ignoruoti problemą. Nors daugelis žmonių vis tiek ją ignoruoja.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels