Mechaniškas požiūris į karmą

Klausimas: Neseniai žiūrėjau Elizabeth Clare Prophet video apie karmą ir reinkarnaciją. Tai mane privertė susimąstyti, ar nelaimingas atsitikimas, kuriame niekas daugiau be jūsų nedalyvauja, visada yra susijęs su ankstesnio gyvenimo karma?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Turite būti atsargūs kalbėdami apie karmą ir suvokti, kad ypač rytų religijose, ypač induizme, egzistuoja neteisingas ir pernelyg fatalistinis, mechaninis požiūris į karmą. Pavyzdžiui, yra žmonių induizmo religijoje, kurie tiki, kad jeigu pamatytumėte upėje skęstantį žmogų ir jį išgelbėtumėte, įsikištumėte į to žmogaus karmą, šitaip tapdami atsakingais už to žmogaus gyvybės išsaugojimą, privalėdami jį maitinti visą jo likusį gyvenimą.

Taip pat egzistuoja tam tikras požiūris, kad viskas, kas jums nutinka, privalo būti iš ankstesnio gyvenimo atėjusios karmos pasekmė.

Mes šioje dispensacijoje perdavėme mokymus, kad tai nėra teisingas supratimas. Realybė yra tokia, kaip jau sakėme, kad gyvenate labai tankioje planetoje, kurioje egzistuoja labai, labai sudėtinga energijų, ryšių ir įvairiausių dalykų matrica – susietoji kilmė.

Kai kažkas jums nutinka, net jeigu, pavyzdžiui, esate vieni automobilyje, negalite sakyti, kad tai visada bus jūsų karmos iš ankstesnio gyvenimo pasekmė. Kai kuriais atvejais tai gali būti tiesa. Tai iš tiesų gali būti jūsų ankstesnio gyvenimo karma. Tačiau kitais atvejais tai gali būti šios labai sudėtingos matricos, kurioje gyvenate ir kuri išreiškia save tam tikrais būdais, pasekmė.

O tuomet, žinoma, dar taip pat egzistuoja laisvos valios pasirinkimai, kuriuos darote dabartyje. Jeigu vairuojate automobilį vėlai vakare ir vairuojate ilgiau nei turėtumėte, ir užmingate prie vairo, ar tai yra jūsų ankstesnio gyvenimo karma, kad nesiliovėte vairuoti iki kol užmigote? Ne, tai buvo jūsų priimtas sprendimas.

Iš tiesų galite turėti kažkokią neišspręstą psichologiją iš ankstesnio gyvenimo, kuri jus paskatino priimti šį sprendimą. Bet negi tai iš tiesų buvo karma, kaip dauguma žmonių supranta karmą – kaip išorinę jėgą, suveikusią jūsų gyvenime ir privertusią įvykti tam tikrą įvykį? Šio įvykio būtumėte galėję lengvai išvengti, jeigu būtumėte padarę kitokį pasirinkimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels