Bendravimas su mirusiais giminaičiais arba protėviais

Klausimas: Koks yra Mokytojų požiūris į bendravimą su mirusiais giminaičiais arba protėviais?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo MOR per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Jeigu grįžtumėte į 19-ąjį amžių, egzistavo spiritizmo arba mediumų-spiritualistų judėjimas, ir daug, daug žmonių dalyvavo šiuose seansuose, sėdėdami aplink stalą prieblandoje skendinčiame kambaryje ir kviesdami kambaryje esančių žmonių mirusius protėvius pasirodyti ir kalbėti, arba pademonstruoti kokį nors ženklą.

Šis judėjimas tam tikru laipsniu buvo remiamas ar bent jau buvo inicijuotas pakylėtųjų mokytojų. Tai yra dar vienas pavyzdys, kaip sakėme, jog turime dirbti su žmonėmis kolektyvinės sąmonės lygmenyje. Turime duoti žmonėms kažką, kam jie yra atviri, ką gali suvokti, ir tuomet galime tik tikėtis, kad tai galės padėti jiems pakelti savo sąmonę, idant dabar jie tai galėtų palikti ir atrasti kažką aukštesnio.

Mes, žinoma, šiandien to neberemiame – neskatiname savo mokinių dalyvauti šioje veikloje. Šiandien šis fenomenas įgijo tarsi savarankišką gyvastį, ir yra žmonių, kurie siekia tuo pasinaudoti, kad praturtėtų, ar netgi įtrauktų arba pririštų žmones prie savęs, ir daugeliu atvejų tai tiesiog nebeveikia. Tai ne žmonių artimųjų dvasios ar iškeliavusios sielos pasirodo per šiuos seansus. Tai, tiesą sakant, pasirodo apsimetėliai iš emocinės karalijos, daugeliu atvejų ieškantys būdų, kaip priversti žmones paleisti emocinę energiją, kurią jie tuomet galėtų sugerti.

Matėte, kaip Motina Marija kalbėjo apie čenelingo fenomeną, kad šis 19-ajame amžiuje vykęs fenomenas, kuomet tiek daug žmonių siekė bendrauti su būtybėmis iš už materialaus pasaulio egzistuojančioje karalijoje, iš tiesų padarė poveikį ir pakėlė kolektyvinę sąmonę ir paruošė dirvą, kad bent kai kurie žmonės įgijo gebėjimą pripažinti, kad egzistuoja pakylėtieji mokytojai aukštesnėje karalijoje, kurie taip pat gali bendrauti per mediumą ar pasiuntinį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels