Dangus

Dvasinė perspektyva į dirbtinį gyvenimo (ne)prailginimą

Klausimas: Mokytojai jau anksčiau kalbėjo apie asistuojamos mirties klausimą. Norėčiau didesnio aiškumo. Jeigu žmogus suserga liga, pavyzdžiui, vėžiu, ir paprašo gydytojo šešis mėnesius iki tikėtinos mirties dienos jį nužudyti. Ar tai potencialiai gali sukurti karmą? Ar ši karma prilygtų savižudybei? Ar mirti padedančių gydytojų karma būtų tokia pati kaip ir žmogžudystės atveju? Kokias praktines gaires galėtumėte pasiūlyti žmonėms, kada būtų priimtinas momentas užbaigti gyvenimą tuo atveju, kai motyvacija tiesiog yra noras išvengti skausmo?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, tai yra sudėtinga problema, ta prasme, kad laisva valia yra laisva valia. Tačiau esmė yra tokia, jeigu specifiškai žiūrėtume į žmones, kurie neturi jokio dvasinio supratimo, galėtume sakyti, kad jiems turi būti leidžiama daryti ką tik jie nori, ir tuomet patirti pasekmes, kadangi tai yra vienintelis būdas, kuriuo jie sugeba mokytis. Tas pats ir su savižudybe. Yra žmonių, kuriems reikia nusižudyti, kad išmoktų, jog tai iš tiesų nieko nepakeičia.

Tačiau kai kalba eina apie visuomenę, kuri įteisintų panašius dalykus, tuomet tai, žinoma, yra jau visai kas kita, ir visuomenė neturėtų to įteisinti, kaip neturėtų įteisinti ir savižudybės. Ir vis dėlto, kas liečia dvasingus žmones, turite čia suvokti, kad kai susergate kažkokia liga, visada egzistuoja potencialas kažką iš to išmokti. Ir todėl, bendra taisyklė būtų, kad turėtumėte siekti likti įsikūnijime tol, kol išmoksite tai, ką jums reikėjo išmokti iš tos patirties.

O jeigu turite tam tikrą aukštą sąmonės lygį, iš tiesų galite pasiekti tašką, kuriame tariate: „Išmokau tai, ką man reikėjo išmokti, tad nebėra jokios prasmės patirti skausmą.“ Tačiau taip pat gali būti, kad jūs tiesiog pasirenkate kęsti situaciją ir leisti ligai vystytis savo natūralia eiga. Šiandien, žinoma, egzistuoja daug būdų dirbtinai palaikyti žmonių gyvybę ir yra teisėta atsisakyti tai daryti. Galite tiesiog pasakyti: „Aš nebūsiu dirbtinai palaikomas gyvas. Nebūsiu laikomas komoje“, bet „Aš netgi nebūsiu laikomas sąmoningoje būsenoje ir nekentėsiu skausmo, jeigu tai nėra natūrali ligos pasekmė. “ Ir jeigu tai yra padaroma su tam tikru supratimu, tuomet tai nėra šiam žmogui ar gydytojui karmą užtraukianti situacija. Tačiau esmė čia iš tiesų nėra, kad gydytojas kažką aktyviai darytų, esmė čia labiau yra dirbtinai nepratęsti gyvenimo.

Žmonėms, kurie yra žemesnėje sąmonės būsenoje, tai yra karmą užtraukianti situacija pačiam žmogui, ir karma užtraukianti situacija gydytojui. Tai nėra visiškai tapatu žmogžudystei, kuri yra padaroma be žmogaus prašymo, tačiau tai iš tiesų yra karmą užtraukianti situacija.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels