Dangus

Apie ateivių pagrobimus

Klausimas: Pamenu, kad pakylėtieji mokytojai minėjo, jog ateiviai arba NSO negali fiziškai atkeliauti į Žemę. Tačiau yra užfiksuota daug atvejų skirtingose šalyse, kai žmonės Žemėje turėjo fizinį ryšį su ateiviais.

Vienas pavyzdys yra 1977 metais nutikęs atvejis, kai žmogus Kinijoje, vardu Huang Yangiu, buvo pagrobtas ateivių ir nukeliavo, buvo fiziškai nuskraidintas į devynis Kinijos miestus per devynias dienas. Tai buvo neįmanoma misija, tiek finansiškai, tiek laiko prasme, kadangi jis tebuvo finansiškai vargingas ūkininkas iš nedidelio miestelio. Bet regimai egzistuoja policijos įrašai, rodantys, kad jis dingo iš vieno miesto ir pasirodė kitame mieste vos po kelių valandų. Kaip mums suprasti tokias istorijas?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Na, daugelis šių istorijų tiesiog yra išgalvotos dėmesio trokštančių žmonių. Taip pat yra žmonių, kaip anksčiau paaiškinome, kurie mano, jog buvo fiziškai pagrobti, kadangi jų patirtis jiems atrodė tokia tikra, jog jiems rodėsi, jog tai buvo fizinis pagrobimas. Ir, žinoma, yra žmonių, kaip jau anksčiau sakėme, kurie patyrė fenomenus, kurie iš tiesų tenai buvo, tik jie buvo ne fizinėje plotmėje, o astralinėje plotmėje.

Mes jau anksčiau sakėme, kad egzistuoja tam tikra pilkoji zona tarp fizinės plotmės ir astralinės arba emocinės plotmės, kurioje gali įvykti persidengimo efektas, ir fenomenas, egzistuojantis astralinėje plotmėje, laikinai gali materializuotis, ir žmonės gali jį atpažinti fizinėmis juslėmis, jie gali jį aptikti fizinėmis juslėmis. Būtent dėl to ištisus šimtmečius ir netgi tūkstantmečius žmonės pasakodavo matę šias taip vadinamas mitologines būtybes: vienaragius, trolius, drakonus, kad ir kas tai būtų.

Tai yra pamatinis paaiškinimas. Gali įvykti šis persidengimo efektas – kad ir kaip norėtumėte jį vadinti, – kai įvyksta įprastinio tarp fizinės plotmės ir astralinės plotmės egzistuojančio barjero susilpninimas, ir tai gali paskatinti šiuos žmones įžengti į astralinę plotmę ir patirti kažką, kas jiems atrodo fiziška, ir gali paskatinti tam tikrus fenomenus iš astralinės plotmės pereiti į fizinę plotmę ir materializuotis tokiu būdu, kad žmonės tai gali aptikti savo juslėmis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels