Dangus

Kalbėjimas kalbomis

Klausimas: Būtų įdomu, jeigu galėtumėte pakomentuoti kalbėjimą kalbomis, kaip apie tai yra rašoma biblijoje ir kaip dabar tai yra aprašoma kaip šviesos kalba. Susidūriau su tuo savo jaunystėje ir dabar tai vėl iškilo kaip kažkas, prie ko buvau atvestas. Kadangi nieko nemačiau apie tai mokymuose, norėčiau išgirsti jūsų poziciją šiuo klausimu.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Šiuolaikinė kalbėjimo kalbomis versija, kurią praktikuoja tam tikros krikščionių bažnyčios, nėra dermėje su tuo, kas yra aprašyta evangelijose ir kas iš tiesų nutiko su mokiniais per Sekmines. Mes, tiesą sakant, šį įvykį aprašome knygoje „Mano Gyvenimai“ iš kitokios perspektyvos, sakydami, kad Dvasia užvaldė ankstyvuosius mokinius ir apaštalus ne kalbėti įvairiomis fizinėmis kalbomis ar netgi angelų kalbomis, bet padėjo įgyti jiems gebėjimą kalbėti tiesiai į auditorijos širdį. Pasiekti žmonių širdis, sugebėti išreikšti mokymą – būtent to reikėjo žmonėms jų tuometiniame sąmonės lygyje, kad galėtų pakilti aukščiau. Tai iškreipė tam tikros vėliau susikūrusios bažnyčios, kurios troško, kaip ir daugelis krikščionių trokšta, sukurti kažkokį regimą, apčiuopiamą fenomeną, kurį žmonės galėtų matyti ir negalėtų paneigti, kad čia vyksta kažkas neįprasto. Tai yra troškimas atversti kitus žmones ir netgi troškimas sulaukti antrojo atėjimo, per kurį aš tariamai pasirodysiu danguje kažkokiu nepaneigiamu pavidalu, ir tai privers visus žmones atsiversti į krikščionybę – kas būtų absoliutus laisvos valios pažeidimas ir pažeistų įtikinamą paneigiamumą, kuris yra būtinas dabartiniame Žemės evoliucijos etape.

Šie žmonės labai stipriai troško pamatyti kažkokią regimą materializaciją. Tą patį jūs, tiesą sakant, matote tarp kai kurių šiuolaikinių mediumų, kurie nori pademonstruoti kažkokį fenomeną, kurį fiziškai būtų galima pajausti arba pamatyti, ir žmonės būtų įtraukti emociškai į tai reaguoti. Daugumoje tokių atvejų šie žmonės kontaktuoja ne su būtybėmis pakylėtoje karalijoje ar angelų karalijoje, o su apsišaukėliais mentalinėje ir emocinėje karalijose.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels