Dangus

Magai, regimų fenomenų poreikis ir dvasingi žmonės

Klausimas: Ar kai kurie triukus atliekantys magai naudojasi astralinių būtybių pagalba?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Trumpas atsakymas yra taip, yra tokių magų, kurie turi žmogišką ambiciją tapti žinomais, ir jie mato, kad vienintelis būdas tapti įžymiu yra atlikti triuką, kurio joks kitas magas nebuvo atlikęs. Tad kai kurie iš jų, žinoma, užsiima įvairiomis apgaulėmis ir mėgina atrasti kažkokį triuką. Kiti iš tiesų siekia materializuoti tam tikrą proto valdžios materijai elementą, kad galėtų padaryti kažką, ko tariamai nebūtų įmanoma padaryti fizinėmis priemonėmis. Kai kurie taip stipriai to trokšta, kad iš tiesų yra pasirengę „parduoti savo sielą velniui“, kaip yra sakoma, kad galėtų materializuoti šį fenomeną.

Jūsų, dvasingų žmonių, iš tiesų neskatiname pernelyg daug dėmesio skirti magams. Kai kurie iš jų turi nuoširdžias intencijas, tačiau dauguma jų turi visiškai žmogiškas ambicijas ir yra labai stipriai įsitvirtinę puolusioje sąmonėje. Jie, daugeliu atvejų, turi troškimą nugriauti ribas. Ir tuomet jūs galite sakyti: „Bet argi ir jūs nekalbate apie tai, kad Kristaus būtybė griauna ribas?“ Tiesą sakant, ne! Kristaus būtybė nesiekia ribas griauti iš žmogiškų ambicijų, ji siekia atnešti kažką iš dvasinės karalijos, ir tai nėra žmogiškos ambicijos dalis.

Žinoma, yra keletas magų, kurie sugebėjo pakelti savo sąmonę ir nuskaistinti savo intenciją. Ir visgi klausimas būtų toks: „Kodėl jie naudojasi magija, užuot perdavinėję labiau dvasinį mokymą?“ Kodėl jie siekia materializuoti regimus fenomenus, jeigu realybėje šiais laikais tai nėra tai, ko labiausiai reikia?

Neneigiu, kad yra žmonių pasaulyje, kurie sureaguoja tik pamatę kažką fiziško. Iš dalies būtent dėl to matote kai kuriuos krikščionių gydūnus, kurie sugeba išgydyti žmones ar priversti žmones parpulti dvasioje ar kad ir kas tai būtų. Tai nėra mūsų iš pakylėtojo lygmens remiami dalykai. Šį fenomeną kai kuriais atvejais, kaip jau anksčiau sakėme, sukuria žmonių sąmonė, nes jie trokšta pamatyti kažkokį fenomeną. Ir iš tiesų matote, kad yra magų, kurie turi gebėjimą ištraukti energiją iš auditorijos sąmonės ir panaudoti ją fenomenui sukurti, kuris mažų mažiausiai nustebina auditoriją jos proto būsenoje.

Ar gali tai padaryti pozityvų poveikį? Neneigiu, kad tai gali būti padaryta, tačiau daugumoje atvejų tai tiesiog pastūmėja žmones norėti vis daugiau ir daugiau, ir jiems gali išsivystyti vos ne priklausomybė šiems fenomenams. Kaip netgi matote kai kuriuos žmones, kurie tapo priklausomi nuo šių krikščionių gydūnų, ir jie keliauja į visus tuos renginius, kuriuose sėdi ir laukia, kol kas nors įvyks. Taip, jie iš tiesų kartais gali naudotis astralinėmis jėgomis, bet jums, kaip dvasios mokiniui, iš tiesų nėra reikalo skirti tam savo dėmesį.

Turite pasiekti tašką savo kelyje į Kristiškumą, kuriame suvoktumėte, jog pakilote virš noro matyti šiuos regimus fenomenus, šiuos sensacingus fenomenus, nes tai iš tiesų nėra tas dalykas, kuris galėtų padėti jums įkūnyti savo dangiškąjį planą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels