Dangus

Marijos apsireiškimų vertė

Klausimas: Kai Motina Marija apsireiškė Knock miestelyje Airijoje 19-ajame amžiuje: norėčiau žinoti, kodėl ji apsireiškė toje vietoje, tuo laiku, tiems konkretiems žmonėms, ir kokią vertę šios apsireiškimų vietos šiandien turi pakylėtųjų mokytojų mokiniams.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais:

Jums, pakylėtųjų mokytojų mokiniams, šie apsireiškimai neturi didelės vertės. Jie nebuvo perduoti jūsų sąmonės lygmenyje esantiems žmonėms. Jie buvo perduoti žmonėms, esantiems daug žemesniame sąmonės lygyje, kuriems vis dar reikalinga kažkokia fizinė materializacija, kad galėtų pakeisti savo sąmonę.

Matysite tai vykstant vis rečiau ir rečiau, mums judant tolyn į šiuolaikinį arba aukso amžių, tiesiog dėl kylančios kolektyvinės sąmonės. Galiu jums pasakyti, mano mylimieji, kad iš tiesų buvo keli tikri apsireiškimai, tačiau taip pat buvo apsireiškimų, kurie nebuvo tikri ir tiesiog buvo sukurti pačių žmonių sąmonės, norėjusių pamatyti kažką panašaus į tai, ką matė anksčiau.

Ir iš tiesų, kai įvyksta apsireiškimas – tikras ar ne – jis turi vertę tik tuomet, jeigu pakeičia žmonių sąmonę. Jis yra labai mažai kuo vertingas, jeigu žmonės pastato šventyklą toje vietoje ir pradeda piligrimines keliones į tą vietą, manydami, kad šitaip išsikvies kažkokį stebuklą ar dar kažkokį pokytį. Tai gali turėti vertės tame sąmonės lygyje esantiems žmonėms, tačiau iš tiesų tai nelabai pakeičia jų sąmonę.

Prieš daugelį metų Lurde vyko konferencija, ir joje mes truputį apie tai kalbėjome, ir iš tiesų, iš visų tų daugybės į Lurdą atvykstančių žmonių labai mažai iš jų patiria tikrą sąmonės pokytį. Nors retkarčiais įvyksta stebuklingi išgijimai, vėlgi, jų yra tiek mažai, kad juos būtų galima pasiekti kitais būdais, keliant savo sąmonę. Tad iš tiesų tai turi mažai vertės pakylėtųjų mokytojų mokiniams. Neketinu labai dažnai, ar netgi iš viso tai daryti ateinančiais dešimtmečiais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels