Pranašystės apie kažką įvyksiant specifinę dieną

Klausimas: Šis klausimas būtų apie čenelingus, kalbančius apie įvykį, kuris tariamai turi įvykti lapkritį ir atnešti reikšmingus pokyčius. Ir specifinė data, kuri yra perduodama, yra 11.11. Iš kur ateina šios žinutės?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Šios specifinės žinutės ateina iš mentalinės karalijos, o ne iš pakylėtųjų mokytojų. Duosiu jums bendras gaires: kiek kartų mes jums davėme – bent jau per šį pasiuntinį – pranašystes apie kažką įvykstant konkrečią dieną? Kiek kartų kalbėjome apie kažkokį didžiulį pokytį, kuris įvyks konkrečią dieną, kuomet viskas ims ir pasikeis? Mes kalbame apie laipsniškus pokyčius, laipsnišką sąmonės kėlimą.

Tad kai tik tai pamatote, galite matyti, kad tai yra mėginimas pasinaudoti šia (vėlgi) viltimi, kad įvyks kažkas gero. Egzistuoja viltis, kad vieną dieną įvyks šis galutinis lūžis, Žemė pereis į penktąją dimensiją. Kristus sugrįš ir pasirodys danguje, ir visos šios tūkstantmečių sandūros idėjos ir mintys, kurias matote skleidžiamas. Taip tiesiog yra dėl to, kad žmonės tikisi kažkokio lūžio.

Egzistuoja jėgos emocinėje ir mentalinėje karalijose, ir netgi identiteto karalijoje, kurios naudojasi šia viltimi, melždamos iš žmonių jų energiją. Galite matyti visą šį 2012 metų fenomeną, kaip žmonės priėjo beveik iki isteriškos būsenos, manydami, kad įvyks kažkas nepaprasto 2012 metais.

Ir tai jau savaime suteikė energiją šioms jėgoms, kurios melžė iš žmonių šią energiją. O tuomet, kai nieko neįvyko, matėte garmėjimą žemyn, kaip vyksta valgant cukrų, šie pakilimai ir nuosmukiai, matėte po to sekusį 2012 svajonių subliuškimą, ir tai taip pat leido jėgoms emocinėje karalijoje melžti iš žmonių jų energijas. Tad matote, mes jus raginame pereiti prie labiau subalansuoto požiūrio, kuriame pastoviai augtumėte, laipsniškai augtumėte. Mes nemėginame jūsų vesti per šiuos banguojančius pakilimus ir nuosmukius. Tad kai šitai vyksta, galite žinoti, kad čia darbuojasi žemesnės jėgos, siekiančios pavogti žmonių energiją.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels