Dangus

Visa tiesa apie 5-ąją dimensiją

Klausimas: Kai kurie Naujojo Amžiaus mokymai užsimena apie 5-ąją dimensiją ir apie po žeme egzistuojantį miestą, tačiau niekada nemačiau panašių mokymų apie tai iš pakylėtųjų mokytojų. Norėčiau žinoti, ar tai tiesa ar ne?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels, duotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Mes nemokome apie 5-ąją dimensiją, nes tai tiesiog yra mentalinėje karalijoje egzistuojančių būtybių prasimanymas. Nėra taip, kad Žemė kažkuriuo tai metu pakils į 5-ąją dimensiją. Tai paprasčiausiai nėra tikrovė. Tai yra puolusių būtybių sukurta svajonė, turinti tikslą nukreipti jūsų dėmesį į nerealistišką žaidimą.

Tad vėlgi, kaip sakėme, jums visiems reikia pereiti skirtingas patirtis, kad galėtumėte daryti progresą kelyje. Nė vieno nesmerkiame dėl to, kad buvote įsitraukę į kažkokį mokymą. Egzistavo priežastis, dėl kurios jums šio mokymo reikėjo, ir gali būti, jog priežastis buvo ta, kad jums reikėjo sustiprinti savo įžvalgumą. Tai, kad šį mokymą studijavote ir dabar jau perėjote prie pakylėtųjų mokytojų mokymų, rodo, jog sustiprinote savo įžvalgumą.

Kaip Maitrėja paaiškina savo knygoje, šioje Žemėje egzistuoja tam tikros vietos, kuriose gali įvykti fizinės ir emocinės, ar netgi mentalinės karalijos, persidengimas. Nėra tokios vietos, kur po žeme būtų paslėptas miestas, jis paprasčiausiai neegzistuoja. Tačiau egzistuoja vietos, kuriose kai kuriems žmonėms gali būti lengviau susiderinti su emocine karalija ar netgi su mentaline karalija, ir tuomet jiems gali pasirodyti, lyg jie matytų šį miestą po žeme. Jis nėra fiziškai po žeme, mano mylimieji, jis yra kitame vibracijų spektre. Nesakau kitoje dimensijoje, nes nenoriu sumaišyti to su idėja apie 5-ąją dimensiją, kuri paprasčiausiai nėra realistiška.

Žemė turi keturias dimensijas, tris erdvės dimensijas ir laiką. Kas būtų ta penktoji dimensija, kam ji būtų reikalinga? Tai yra būtinybė kelti sąmonę, tačiau net ir tuomet vis dar tebeturėsite materialią visatą, apibrėžtą erdvės dimensijų ir laiko, ir turėsite tai dar labai ilgą laiką. Žinoma, ateis toks laikas, kuomet laikas pasikeis, nes bus pasikeitusi sąmonė, ir į laiką nebežiūrėsite kaip į linijinį fenomeną, bet žiūrėsite į jį tik kaip į dar vieną dimensiją, kurioje galima keliauti įvairiomis kryptimis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels