Populiarūs guru ir kolektyvinė sąmonė

Klausimas: Egzistuoja nepriklausomi populiarūs dvasiniai guru Korėjoje, kurie moko tik savo aukščiausio nušvitimo: nuodėmė, žmonėms, kurie yra labai susidomėję jų trumpais paaiškinimais apie tai, kas yra nuodėmė, be jokio pakylėtųjų mokytojų, puolusių būtybių ar žmonių sielų reinkarnacijos pripažinimo. Kokia turėtų būti mūsų, pakylėtųjų mokytojų mokinių, pozicija ir santykis su jais jūsų aukso amžiuje? Ir ar turėtume juos laikyti netikrais guru, nepilnais guru ar dar kažkuo? Norėčiau išgirsti Sen Žermeno komentarus šiuo klausimu.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, negaliu jums į tai duoti bendro atsakymo, kadangi tai yra labai individualu: Koks yra jūsų vaidmuo, kaip tai yra susiję su jūsų dangiškuoju planu? Bendrai galiu pasakyti tiek, kad bet kuris guru, kuris įgyja pasekėjų būrį arba populiarumą šalyje, tai įgyja dėl to, kad šis guru atrado būdą pasirodyti patrauklus kažkokiam kolektyvinės sąmonės aspektui. Kitaip tariant, tam tikram skaičiui žmonių šalyje buvo reikalinga tam tikra patirtis, kad išmoktų savo pamoką ir, reikia tikėtis, padidintų savo įžvalgumą iki aukštesnės guru formos.

Yra daug žmonių, ir juos galite rasti ne tik Korėjoje, bet ir kitur, kurie į dvasinį augimą žiūri kaip į būdą išaukštinti save. Kitaip tariant, jie yra susikoncentravę tik į save, į savęs iškėlimą į aukštesnį sąmonės lygį, kuriame galėtų jaustis pranašesniais už kitus, arba galėtų eiti ir pademonstruoti kažkokį pranašumą, kuris priverstų kitus žmones žiūrėti į juos su pagarba, galbūt netgi jais sekti ar juos garbinti.

Ir egzistuoja tam tikra grupė žmonių, kurie yra traukiami prie šių guru, išsakančių įmantrius teiginius apie savo sąmonės būseną ir apie savo tobulumą bei išmintingumą. Jiems tiesiog reikia kurį laiką patirti tą patyrimą, kol, reikia tikėtis, jie galiausiai tuo pasisotins ir pakils į aukštesnį įžvalgumo lygmenį, kuriame suvoks, koks guru juos iš tiesų galėtų išvesti į aukštesnę sąmonės būseną, o koks guru laikys juos įstrigusius dvasinėje aklavietėje, kurioje jie gali jaustis pranašesniais, bet iš tiesų nedaro jokio progreso.

Galite tarti, būdami pakylėtųjų mokytojų mokiniu: „Na, o kas gi tau?“ Dauguma jūsų galite saugiai ignoruoti šiuos guru. Tačiau jeigu turite ryšį su žmonėmis, kurie yra prisitraukę prie tokių guru, arba jeigu jūs patys buvote prie jų prisitraukę, tuomet tai gali būti jūsų dangiškojo plano dalis siekti padėti žmonėms tai pamatyti. Tačiau jūs, daugumoje atvejų, nieko nepasieksite, siekdami kažkokios konfrontacijos su tokiu guru. Tačiau jums gali pavykti padėti žmonėms individualiai pasiekti aukštesnį supratimą, kokių dvasinių mokytojų jie iš tiesų nori. Ir jums gali pavykti padėti žmonėms suvokti, kad jeigu žmonės siekia pabrėžti savo statusą, savo pasiekimus, savo pranašumą, jie iš tiesų negali būti pasiekę aukšto sąmonės lygio.

Nes kai pasiekiate aukštesnius dvasinio kelio lygmenis, paleidžiate atskirąjį aš ir nebesiekiate savęs aukštinti. Siekiate pakelti aukštyn kitus žmones. Siekiate pakelti visumą. Siekiate padėti kitiems. Vėlgi, tai yra individualus dalykas, ką jūs individualiai jaučiate. Tačiau noriu jus paraginti neversti savęs to daryti išoriniu protu, bet tiesiog susitelkti į savo sąmonės kėlimą ir tuomet leisti intuityviems impulsams ateiti iš vidaus, kurie tuomet galės jums duoti kažkokią idėją, ką daryti ir kaip tai daryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels